Urodziny lub imieniny przyjaciółki to okazja, którą należy uczcić w odpowiedni sposób. Z pewnością przyznacie mi rację, że przyjaciółka odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu. Niekiedy jest jak siostra, która w trudnej chwili poda rękę, a gdy trzeba będzie – da porządnego kopniaka motywacyjnego. Dlatego też prezent dla przyjaciółki nie powinien być byle jaki. Taki upominek powinien być jedyny w swoim rodzaju. Dobrze, aby współgrał z marzeniami naszej koleżanki i był czymś osobistym. Poniżej znajdziecie kilka propozycji na fajny prezent dla przyjaciółki.

  1. Biżuteria

bransoletka ze sznurkaDziewczyny uwielbiają biżuterię. Jeśli Twoja przyjaciółka lubi otaczać się błyskotkami, możesz podarować jej jakiś miły drobiazg. Oczywiście nie musisz od razu biec do jubilera po bransoletę wysadzaną diamentami, bo taki „drobiazg” zrujnowałby Twój portfel lub świnkę skarbonkę. Ale delikatny naszyjnik lub sznurkowa bransoletka z zawieszką będą jak najbardziej ok. Bransoletki, które można spersonalizować można kupić już od 30zł. Delikatne, minimalistyczne naszyjniki dostaniemy już od 20zł.

  1. Szkatułka na biżuterię

A co powiecie na stylową szkatułkę na biżuterię lub inne drobiazgi? Taki gadżet fajnie dopełni wystrój pokoju Twojej przyjaciółki, a jednocześnie pozwoli jej uporządkować świecidełka. Z wyborem odpowiedniego modelu nie powinnaś mieć problemu. Znasz gust swojej koleżanki, więc najlepiej wiesz, jaka szkatułka spodoba jej się najbardziej.

  1. Kubek

kubek z napisemW ostatnim czasie panuje moda na spersonalizowane kubki. Możesz kupić jakiś fajny model i napisać na nim coś osobistego. Dzięki temu, Twoja przyjaciółka za każdym razem, gdy będzie raczyć się ciepłym kakao lub ulubioną herbatą, będzie pamiętać o Tobie. Jaki napis umieścić na kubku? Może coś o przyjaźni lub jakieś Wasze ulubione powiedzenie? Jestem pewna, że Twoja koleżanka będzie zadowolona.

  1. Niebanalne skarpetki

Dziewczyny lubią rzeczy oryginalne i niebanalne. Na pewno wiesz, że hitem ostatnich czasów są kolorowe skarpetki. Założone do trampek lub tenisówek, pozwolą wyróżnić się z tłumu. W zależności od tego, co lubi Twoja przyjaciółka, możesz wybrać skarpetki w groszki, romby, paski, puzzle, kratkę i tak dalej, i tak dalej. Fance komiksów, możesz podarować parę skarpetek z ulubionymi bohaterami.

  1. Pamiętnik na hasło

pamiętnik na hasłoNajlepsze zostawiłam na koniec – pamiętnik na hasło (sprawdź). To prawdziwa perełka, którą powinna mieć każda dziewczyna. W stylowym, elektronicznym pamiętniku, Twoja przyjaciółka będzie mogła zabezpieczyć zapiski, osobiste wspomnienia, marzenia i wyjątkowe skarby! Zamek aktywowany głosem otwiera się tylko na ustalone wcześniej hasło. Fajnym bajerem jest to, że pamiętnik na hasło wypowiada 25 inspirujących pomysłów na notatki i pozwala nagrać 10 swoich! W zestawie znajduje się magiczny pisak i ultrafioletowa lampka, dzięki której można odczytać swoje notatki zapisywane „niewidzialnym tuszem”. Jestem pewna, że Twoja przyjaciółka będzie zachwycona takim prezentem!