Doładuj sobie telefon!

źródło: pinterest

źródło: pinterest

W jednym z ostatnich postów pisałam wam o zakupie nowego telefonu. Przekonywałam was, że najlepszym wyborem będzie telefon na kartę. Bo nie trzeba martwić się o przekroczenie limitów, bo nie trzeba na stałe wiązać się z jednym operatorem, bo na bieżąco można kontrolować wydatki. I tak dalej, i tak dalej. Dlatego dziś nie pozostaje mi nic innego, jak napisać wam słów o doładowaniach telefonu.

Jak zapewne wiecie, telefon doładować możecie zawsze i wszędzie. Tak naprawdę nie ma teraz sklepu, w którym doładowania telefonów nie byłyby dostępne. Możemy zakupić je na poczcie, w kiosku ruchu lub ulubionym supermarkecie. Możemy, ale po co? Zamiast jechać do sklepu, zasiądźcie wygodnie w fotelu, uruchomcie komputer i… doładujcie telefon online. Brzmi wygodnie? A jest jeszcze lepiej. Jeśli wejdziecie na stronę https://doladowania.orange.pl/ możecie liczyć na doładowania promocyjne. Z własnego doświadczenia wiem, że wszelkie promocje są prawdziwym zbawieniem dla budżetu. Jeśli możemy z nich skorzystać, czemu mielibyśmy tego nie zrobić? 🙂

Gdzie i jak?

Jak już wam wcześniej wspomniałam, aby doładować telefon w sposób niezwykle prosty i wygodny (nie ruszając się z domu) – wystarczy wejść na stronę Orange, a następnie podać numer telefonu, który ma zostać doładowany, adres email, wybrać kwotę doładowania, a na końcu dokonać płatności. Wszystko. Aż tyle i tylko tyle.

Doładowania telefonów chyba nigdy wcześniej nie były tak proste. Wchodząc bezpośrednio na stronę Orange dodatkowo możecie liczyć na doładowania promocyjne. Jak dla mnie lepiej być już nie może!