Tangle teezer – szczotka idealna!

 

szczotka do włosów tangle teezer

źródło: www.hebe.pl

 

Szczotka do włosów tangle teezer to prawdziwa gwiazda nie tylko wśród szczotek, ale również akcesoriów do włosów. Na jej punkcie oszalał cały świat. Nic w tym dziwnego, bo ta niepozorna szczotka to prawdziwy skarb. Tangle teezer świetnie sprawdza się w rozczesywaniu włosów mokrych i czesaniu włosów suchych. Doskonale sobie radzi z wszelkimi kołtunami, lokami, loczkami. Nie ciągnie i nie sprawia bólu. Rozczesywanie nią nawet najtrudniejszych włosów, w ogóle nie sprawia problemów. Ja swoją tangle teezer już mam, a Ty? Jeśli nie, sprawdź koniecznie, dlaczego warto znaleźć się w jej posiadaniu 🙂

Prawdziwa gwiazda wśród szczotek do włosów

Szczotka do włosów tangle teezer nie jest zbyt duża, jeśli chodzi o rozmiary. Posiada za to dużą moc. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka czesze włosy  niewiarygodnie delikatnie i skutecznie. Jest to szczególnie ważne w przypadku włosów wymagających, trudnych w rozczesywaniu, z tendencją do plątania się. Szczotka do włosów tangle teezer dostosowuje się do włosów, nie ciągnie splątanych kosmyków, czesze delikatnie zapewniając gładkie i lśniące włosy w mgnieniu oka. Co ciekawe, codzienne szczotkowanie włosów szczotką tangle teezer wpływa na zwiększenie ich połysku!

Rozczesuje i masuje

Warto w tym miejscu wspomnieć, że szczotka tangle teezer nie tylko rozczesuje włosy, ale także przyjemnie masuje skórę głowy. Nie muszę chyba mówić, jak cudownie wpływa to na stan cebulek włosa? I jeszcze jedno. Ta niewielka, aczkolwiek bardzo sprytna szczotka, w żaden sposób nie narusza struktury włosów. Dzięki temu nasza fryzura wygląda dobrze i pozostaje w doskonałej kondycji.

Idealna do damskiej torebki

Tangle teezer z powodzeniem mieści się w damskiej torebce (sprawdź), dzięki czemu można zabrać ją wszędzie. Do tego wygląda bardzo nowocześnie i atrakcyjnie. Szczotka do włosów tangle teezer dostępna jest w bogatej gamie kolorystycznej i wzorniczej. Do wyboru mamy zarówno typowo babskie kolorki, jak róż i fiolet, a także kolory bardziej klasyczne, stonowane, jak biel i czerń. Finezyjne wzorki tangle teezer genialnie wpisują się w potrzeby dziewczyn, które lubią otaczać się oryginalnymi i nietuzinkowymi gadżetami.

Łatwa w obsłudze i czyszczeniu

Szczotka tangle teezer jest prosta w obsłudze i łatwa w utrzymaniu w czystości. Wystarczy umyć ją pod bieżącą wodą i gotowe. Ważne jest tylko, aby tangle teezer nie kłaść na ząbkach, gdyż w ten sposób mogą się one szybko odkształcić i tym samym stracą swoją magiczną moc.