Musisz to mieć: suszarko lokówka!

źródło: rowenta.pl

źródło: rowenta.pl

Ogromnym atutem każdej kobiety, poza długimi i zalotnymi rzęsami, są piękne, zdrowe, gęste, lśniące i zadbane włosy. Każda z nas lubi mieć piękną fryzurę. Niestety, nie każda ma czas, aby codziennie stać przed lustrem i wymyślać efektowne ułożenia czy upięcia. Większość dziewczyn i kobiet, ceniąc swój czas, ucieka się do prostych i wygodnych rozwiązań. Jedne przynoszą lepsze skutki, inne gorsze. Dlatego też, aby mieć pewność, że nasze włosy będą zachwycać niezależnie od pory dnia i nocy, warto skusić się na zakup pewnego gadżetu. Jest nim suszarko lokówka. Dawniej traktowana troszkę po macoszemu, dziś jest prawdziwym przedmiotem pożądania. Dlaczego warto posiadać w swojej łazience tego typu gadżety i jakie korzyści możemy czerpać z ich posiadania? Tego dowiecie się z dzisiejszego postu. Zapraszam!

Suszarko lokówki – zalety posiadania

W dzisiejszych czasach każda z nas może mieć piękne i perfekcyjnie ułożone włosy w zaledwie kilka minut. Gadżet, jakim jest suszarko lokówka ułatwia życie i… bądź, co bądź potrafi poprawić samopoczucie! Dzięki niemu możemy wysuszyć włosy, a jednocześnie ładnie je wystylizować. Brzmi zachęcająco? W rzeczywistości jest jeszcze lepiej. Posiadanie suszarko lokówki pozwala nam cieszyć się fryzurą, która wygląda tak, jakbyśmy dopiero co wyszły od fryzjera. Suszarko lokówki pozwalają również spełnić marzenia o posiadaniu delikatnych fal i ultra kobiecych loków. Dzięki temu urządzeniu możemy także cieszyć się idealnie gładkim uczesaniem.

Suszarko lokówki zapewniają możliwość suszenia i stylizacji włosów w tym samym czasie, co bardzo oszczędza czas, zwłaszcza jeśli nie mamy go zbyt dużo spiesząc się do pracy czy na randkę. Suszarko lokówka jest też fajną alternatywą dla modelowania włosów za pomocą klasycznej okrągłej szczotki i suszarki. Przede wszystkim zapewnia o wiele większą wygodę w tej kwestii.

Jeśli chodzi o suszarko lokówki to są one doskonałym rozwiązaniem dla dziewczyn, które cenią sobie wygodne i praktyczne rozwiązania. Tego typu gadżety suszą włosy i jednocześnie je stylizują. Wszystko w tym samym czasie, dzięki czemu oszczędzamy czas i energię na wyczarowanie idealnej fryzury.

Suszarko lokówki – jakie wybrać

Zacznijmy od tego, że niewłaściwe gadżety do układania i stylizowania włosów potrafią zrobić więcej złego, niż dobrego. Dlatego też decydując się na zakup suszarko lokówki, nie warto sięgać po pierwszą lepszą czy najtańszą. Pamiętajcie, że gadżet, który znajdzie się w Waszej łazience będzie miał bliski kontakt z Waszymi włosami, które bywają słabe i podatne na uszkodzenia. Jeśli wybierzecie nieodpowiednie urządzenie, zamiast pięknej fryzury, będziecie mieć (za przeproszeniem) siano na głowie, które pięknym nazwać nie można.

suszarko lokówka Rowenta Brush Activ (źródło: rowenta.pl)

suszarko lokówka Rowenta Brush Activ (źródło: rowenta.pl)

Przy zakupie suszarko lokówki warto zwrócić uwagę na kilka detali. Po pierwsze, ważne aby wybrany gadżet posiadał zarówno dużą, jak i małą szczotkę. Po drugie, ważne aby posiadana suszarko lokówka była wyposażona w ceramiczną powłokę, która nie tylko ułatwi stylizację, ale także zapewni ochronę włosom. Po trzecie, ważne jest również to, aby suszarko lokówka posiadała funkcję jonizacji, która sprawi, że włosy będą lśniące, a przy okazji nie będą się puszyć i elektryzować. Oczywiście przydatne są też inne funkcje, jak na przykład nawiew gorącego i zimnego powietrza. Bo jak wiadomo, w profesjonalnej stylizacji włosów, układanie fryzury rozpoczynamy od ciepłego powietrza i zawsze kończymy chłodnym strumieniem. Dzięki temu fryzura wygląda ładniej i dłużej się trzyma.

Wygodne suszenie i podkręcenie włosów zapewnią Wam m.in. suszarko lokówki od Rowenta. I tak np. Rowenta Brush Activ to urządzenie, które z pewnością podoła oczekiwaniom współczesnych kobiet. Świetnie wygląda, jest bardzo funkcjonalne i wszechstronne. Czego chcieć więcej? 🙂