Zawsze modny biały t-shirt. Z czym go nosić?

Biały, bawełniany t-shirt to podstawowy element kobiecej (choć nie tylko kobiecej) garderoby. Wydaje mi się jednak, że wciąż pozostaje niedoceniany przez wiele kobiet. Szkoda, bo ten niepozorny ciuch jest naprawdę wszechstronny i potrafi zagrać każdą historię. Dzięki temu, że jest uniwersalny ma w sobie ogromny potencjał. Ważne jest również to, że nigdy, ale to przenigdy nie wyjdzie z mody. Jest więc inwestycją bardzo opłacalną. W zależności od tego, z czym go zestawimy, pomoże stworzyć nam zarówno typowo miejską i luźną stylizację, jak również stylizację glamour oraz rockową.

biały t-shirt z niebieską marynarką

 

Biały t-shirt jest tym elementem garderoby, który pasuje każdemu i w każdym wieku. Nic więc dziwnego, że sięgają po niego najwięksi projektanci z Karlem Lagerfeldem na czele. W Polsce po biały t-shirt śmiało sięgnął Robert Kupisz, tworząc przy jego pomocy niezobowiązujące, acz do bólu perfekcyjne stylizacje.

Zastanawiacie się, z czym łączyć biały t-shirt, by efekt końcowy był ciekawy i oryginalny? Oto kilka propozycji

1. Najprostsza stylizacja świata – biała koszulka i dżinsy. Aby stylizacja nie była zbyt nudna i zbyt oczywista, przełamujemy ją oryginalnymi dodatkami (dużą chustą, wyraźną biżuterią, fajnymi butami np. w neonowych barwach) lub zestawiamy z kolorowym żakietem, skórzaną ramoneską, ewentualnie wojskową parką

biały t-shirt z dużą chustą

 

biały t-shirt i neonowe buty

 

biały t-shirt i duży naszyjnik

Source: galeene.com via Lorna on Pinterest

 

t-shirt w połączeniu ze skórzaną ramoneską

 

2. Ciekawym połączeniem jest bez wątpienia zestawienie białej koszulki z czarnymi, skórzanymi spodniami lub szortami. Pamiętajcie, że w sezonie wiosennym 2013 biel i czerń będą najgorętszym duetem, tak więc śmiało po niego sięgajcie. Inspirując się tym, co nosi Anja Rubik i Kate Moss, łączmy białą koszulkę ze skórzanym dołem i czarną klasyczną marynarką.

t-shirt w połączeniu ze skórzanymi spodniami
t-shirt i czarna marynarka
biały t-shirt i skórzane szorty

 

3. Ciekawym zestawem jest również biały t-shirt połączony ze strojnymi (np. złotymi) spodniami lub spódnicami. Klasyczna i powściągliwa biel idealnie uspokoi nadmierną strojność złota i sprawi, że będzie ono propozycją nie tylko na wieczór, ale i na co dzień.

 

biały t-shirt w połączeniu ze złotymi spodniami

 

t-shirt ze złotą spódnicą

 

4. Biel i wyrazisty kolor to także interesujące połączenie. Białą koszulkę warto więc zestawiać z kolorowymi spodniami, a zwłaszcza z kolorowymi długimi spódnicami, które podobnie jak rok temu, tak i w sezonie 2013 będą prawdziwym przebojem

biały t-shirt z długą spódnicą

Source: obaz.com via Anna on Pinterest

 

biały t-shirt w połączeniu z pomarańczowymi spodniami

Source: lookbook.nu via Deana on Pinterest

 

5. Skoro klasyka najdoskonalej gra z klasyką, łączmy białą koszulkę z prostą, wąską, ołówkową spódnicą w kolorze czerni lub granatu.

 

biały t-shirt i ołówkowa spódnica