Wisiorki męskie – idealny prezent dla ukochanego

źródło: pinterest

źródło: pinterest

W jednym z ostatnich postów pisałam Wam o niebanalnych i szalenie oryginalnych prezentach urodzinowych dla chłopaka. Mam nadzieję, że tym postem choć trochę ułatwiłam Wam życie i przepędziłam odwieczny dylemat – co podarować na urodziny, aby pozytywnie zaskoczyć, sprawić radość, itp. Dziś będzie także o upominkach, choć może nie do końca urodzinowych. Bo jak wiadomo, pewne drobiazgi można dać ot tak – bez okazji, w dowód miłości lub sympatii.

W ostatnim czasie bardzo modna stała się biżuteria męska. Faceci coraz chętniej sięgają po bransoletki, łańcuszki i wisiorki męskie. Coraz częściej uzupełniają nimi codzienne stylizacje. I trzeba przyznać, że prezentują się fantastycznie! Tak więc jeśli zastanawiacie się, co podarować lubemu w dowód sympatii, podarujcie chociażby wisiorek męski. Tego typu biżuterię, Wasz ukochany będzie mógł nosić do wszystkiego – do koszuli, podkoszulka czy ukochanego t-shirtu.

A jeśli wisiorki męskie, to obowiązkowo te ręcznie wykonane. Obecnie nie ma nic bardziej modnego! Handmade cieszy się teraz największym powodzeniem, a noszenie tego typu wyrobów świadczy o dobrym stylu. W zależności od indywidualnego gustu faceta, możecie wybrać wisiorki męskie w wydaniu minimalistycznym lub nieco bardziej krzykliwym. Najlepiej jeśli wybierzecie wisiorek współgrający z charakterem i osobowością osoby, którą chcecie obdarować. W tym sezonie najmodniejsza jest biżuteria minimalistyczna i niewielka, ale tak jak napisałam wcześniej najlepiej dobrać je do upodobań faceta. W końcu każdemu podoba się co innego i nie zawsze to coś musi podążać za trendami. Najważniejszy jest indywidualny styl!

A teraz najważniejsze – gdzie szukać ciekawej i oryginalnej biżuterii? Strzałem w dziesiątkę jest na pewno mój ukochany portal MYBAZE. Znajdziecie tam nie tylko genialne wisiorki męskie, ale także inne elementy biżuteryjne. I co najważniejsze – wszystko wykonane ręcznie! Poniżej prezentuję Wam kilka smaczków:

źródło: mybaze.com

źródło: mybaze.com

 

stylowy drewniany wisiorek (źródło: mybaze.com)

stylowy drewniany wisiorek (źródło: mybaze.com)

 

źródło: mybaze.com

źródło: mybaze.com

 

wisiorek w kształcie puzzla (źródło: mybaze.com)

wisiorek w kształcie puzzla (źródło: mybaze.com)

 

serduszko "zajęte" (źródło: mybaze.com)

serduszko „zajęte” (źródło: mybaze.com)