Uwaga modne! Metaliczne szpilki

Metalomania trwa w najlepsze! Wszystko zaczęło się jakieś dwa sezony temu, kiedy metalowe buty, torebki i kurtki stały się największym przedmiotem pożądania. Później nastała moda na holograficzne paznokcie. Każda z nas je nosiła. No, prawie każda 🙂

Dziś metalik wraca do łask i znów cieszy się dużą popularnością. Na co warto postawić w tym sezonie? Przede wszystkim na metaliczne szpilki. Srebrne buty na smukłym obcasie idealnie spiszą się w karnawale. W zależności od indywidualnych preferencji, możecie wybrać modele oszczędne w wyrazie lub pójść na całość i zainwestować w fason „na bogato”. Szpileczki wysadzane srebrnymi kryształkami lub kamieniami na pewno zrobią furorę na niejednej imprezie karnawałowej. A co po karnawale? Takie metaliczne szpilki także się przydadzą! W parze z klasycznymi jeansami i białym t-shirtem będą fajną propozycją na wieczorne wyjście ze znajomymi.

Metaliczne szpilki to naprawdę niezły nabytek. I chyba od niego warto rozpocząć noworoczne zakupy. Nawet jeśli teraz wydaje się Wam, że tego typu buty zupełnie Wam się nie przydadzą, czas to zweryfikuje. Jestem pewna, że będziecie je nosić non stop! Co by nie mówić, metaliczne szpilki świetnie uzupełnią różnego rodzaju outfity. Sprawdzą się w wydaniu eleganckim i codziennym. I co najważniejsze – przełamią monotonię i tym samym pozwolą wyróżnić się w tłumie!

Ciekawych propozycji szukajcie w sklepach internetowych. Poniżej znajdziecie kilka moich ulubionych propozycji 🙂