Trendy biżuteryjne na nowy sezon

źródło: pandora

źródło: pandora

Dodatki odgrywają bardzo ważną rolę w naszym życiu. Odpowiednio dobrane, potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Nudnej stylizacji dodają nutki charakteru. Wieczorowym outfitom – nutki klasy i elegancji, a codziennym – szczypty nietuzinkowości. Biżuteria najlepiej odzwierciedla nasze upodobania, wyczucie stylu, znajomość trendów. Biżuteria potrafi być zmienna jak kobieta. W jednym sezonie jest subtelna, delikatna i nieśmiała. W drugim – charakterna i wyzwolona. A jaka będzie najmodniejsza biżuteria w sezonie wiosna-lata 2016?

Zestawy pierścionków

zestaw pierścionków połyskujące liście Pandora

zestaw pierścionków połyskujące liście Pandora

Zacznijmy od tego, że wiosną 2016 zapominamy o słowie minimalizm i stawiamy na ilość. Im więcej będziemy mieć na sobie biżuterii, tym lepiej. Numerem jeden będą zestawy pierścionków w najróżniejszych stylach, kształtach i rozmiarach. Jeśli nie boisz się Mody przez duże M, zadbaj o to, aby pierścionki gościły na każdym palcu u każdej dłoni. Co więcej – wiosną modne będzie noszenie nawet kilku pierścionków na jednym palcu! Nie wiesz gdzie szukać modnych i stylowych świecidełek? Na pewno najpiękniejsze zestawy pierścionków znajdziesz w sklepie Pandora (tutaj). Do wyboru, do koloru!

Całe mnóstwo bransoletek

A jeśli nie zestawy pierścionków, to może przemówi do Ciebie armia bransoletek? W sezonie wiosenno-letnim pełne ręce ozdób wracają do najgorętszych trendów. Zegarek + kilka najróżniejszych bransoletek stworzą świetną całość i pozwolą podkręcić każdą stylizację. W trendach pozostają bransoletki sznurkowe ze spersonalizowanymi zawieszkami. Warto do nich dodać coś nowego – sztywne bransoletki zwane banglami. Chodzi o to, aby nie tylko coś tam wisiało, ale także brzęczało.

Warstwy naszyjników

Zestawy pierścionków, całe armie bransoletek to doskonała propozycja dla dziewczyn i kobiet, które uwielbiają biżuterię, ale nie za bardzo lubią rzucać się z nią w oczy. Jeśli należysz do prawdziwych fashion victim i nie boisz się być na świeczniku, wiosną 2016 zainwestuj w korowody naszyjników. I pamiętaj – najmodniejsze są albo te minimalistyczne, albo w stylu boho. A najlepiej i jedne i drugie połączone w jeden oryginalny komplet. Zachwycający efekt gwarantowany!