Trend alarm – spódnica tuba

Spódnice tuby wracają do łask. Dobrze czy niedobrze? Bardzo dobrze, bo fason ten wygląda naprawdę fenomenalnie i jak nic innego podkreśla nasze kobiece kształty. Wbrew pozorom, elastyczna spódnica opinająca sylwetkę nie jest zarezerwowana tylko dla szczupłych i wysokich dziewczyn. Spójrzcie tylko na Kardashianki… Może nie zawsze, ale w większości przypadków wyglądają bardzo dobrze w tubach. Cały sekret leży w odpowiednio dobranej garderobie i dodatkach.

Dlaczego warto postawić na tubę?

Zacznijmy od tego, że spódnice tuby są najczęściej wykonane z elastycznych materiałów, dzięki czemu są szalenie wygodne. Poza tym, tuby są szalenie uniwersalne, dzięki czemu sprawdzają się w każdej sytuacji i stylizacji. Możemy nosić je na sportowo i w wersji eleganckiej. Możemy zakładać do szpilek i trampek. Tuba doskonale pasuje do współczesnej wizji sportowych stylizacji – wygodnych, a jednocześnie wyrafinowanych. Takich, w których można swobodnie pójść na spotkanie ze znajomymi czy randkę, ale także podbiec na autobus czy pójść na długi spacer.

Z czym nosić spódnicę tubę?

Spódnica tuba sama w sobie jest bardzo charakterna, dlatego nie ma co przesadzać. Jeśli ma być gwiazdą stylizacji, należy zadbać o spokojniejszą górę. Skóro dół jest dopasowany i opina sylwetkę, góra powinna być luźniejsza. Fajnym pomysłem będzie krótki crop top lub zwykły t-shirt. Dobrym zestawieniem jest także spódnica tuba, top i żakiet. Do takiej stylizacji warto dobrać szpilki. Idealna na co dzień będzie tuba połączona z klasyczną koszulą, bluzą lub modną ostatnią bomberką. Do takiego zestawu najlepsze będą sportowe sneakersy.