Torby na siłownię

Świat oszalał na punkcie fitness. To chyba jedyna jak do tej pory moda, która naprawdę wychodzi nam na dobre. Współczesny fitness rządzi się jednak swoimi prawami. Na siłowni nie należy wyglądać byle jak. Dobrze, jeśli nasz strój sportowy jest kolorowy i w trendach. Ale nie o tym dziś będziemy sobie mówić. Na tapetę weźmiemy torby na siłownię, bo przecież te wszystkie fatałaszki sportowe trzeba w coś schować.

Duża torba sportowa

Każda dziewczyna, która regularnie jeździ na siłownię wie, ile rzeczy potrzebuje zarówno podczas ćwiczeń, jak i tuż po. Przede wszystkim stój i obuwie sportowe. Poza tym ręcznik, kłódkę, klapki pod prysznic, wodę, portfel, itp. Bez wątpienia tych niezbędnych gadżetów jest bardzo dużo, dlatego warto zaopatrzyć się w możliwie jak najbardziej pojemną torbę. Taka torba XXL nie tylko zapewni wygodę, ale także ustrzeże nasze rzeczy przed upychaniem i gnieceniem. Bo przecież nikt nie chce pokazywać się na siłowni w wygniecionym stroju. PS. Duża i pojemna torba pozwoli też zabrać ze sobą pudełko z przekąską potreningową.

Mniejsza torba sportowa

Czy mała torba sportowa w ogóle ma sens? Z pewnością ma, zwłaszcza jeśli chodzimy na poranne zajęcia jogi i możemy sobie pozwolić, aby strój założyć jeszcze w domu. W takich przypadkach do torby wystarczy wrzucić tylko obuwie, ręcznik i ewentualnie wodę. Bez wątpienia wybór mniejszej sportowej torby jest świetną opcją dla osób, które chodzą na zajęcia zorganizowane, nie wymagające zabrania ze sobą zbyt wielu gadżetów, bo wszystko czeka na miejscu, w klubie.

Plecak

Torby małe i duże to nie jedyny wybór. Są jeszcze plecaki. Większość pań uznaje je za wybór najwygodniejszy z możliwych. Plecak w przeciwieństwie do dużej torby nie obciąża ramion i kręgosłupa. Szczególnie dobrze sprawdza się w momencie, kiedy na trening biegniemy rano, a po treningu zaraz do pracy. Ogrom rzeczy jaka wtedy jest nam potrzebna, bez problemu zmieści się w takim plecaku i nie narazi nas na nadmierne dźwiganie wszystkiego w ręku. Wybierając model zgodny z trendami, przy okazji zapewnimy sobie modny look.