To warto mieć – białe szpilki

 

Latem lubimy sięgać po jasne, pudrowe kolory. Są lżejsze i ładnie komponują się ze słoneczną pogodą. Klasyką gatunku są dziś buty w odcieniach bieli. Dawniej uważane za szczyt kiczu i złego smaku, są teraz gorącym przedmiotem pożądania. Nie tylko warto, ale przede wszystkim trzeba je mieć w swojej garderobie!

Biały zawrót głowy

Przeglądając magazyny modowe i oglądając przeróżne programy o modzie, nie sposób nie zauważyć, że białe szpilki są wszędzie. Goszczą na salonach, ulicach wielkich miast, na wybiegach. Coraz więcej kobiet nosi je nie tylko na co dzień, ale także na specjalne okazje. Białe czółenka lub sandałki na smukłej szpilce wyglądają obłędnie do małej czarnej. Dodają jej lekkości i dziewczęcości. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że obecnie białe szpilki są tym, czym czarne dwa sezony temu.

Z czym nosić białe szpilki?

Absolutnie ze wszystkim! Białe sandałki na smukłej szpilce doskonale spiszą się w duecie zarówno z krótką, jak i długą sukienką. Będą świetnym towarzystwem dla wspomnianej wcześniej małej czarnej. Nieźle dogadają się też z modnymi kwiecistymi sukienkami. W parze z błękitnymi jeansami i podkoszulkiem będą wyglądać dziewczęco, ale niebanalnie.