Stylowy niezbędnik: biała koszula

biała koszula stylizacje

Biała koszula powinna znaleźć się w szafie każdej z nas. Wiele razy już wam o tym pisałam i chyba jeszcze nie raz będę o tym przypominała. Biała koszula jest ciuchem ponadczasowym, który potrafi uratować nas w każdej sytuacji. Jest też ciuchem, którego nie da się nie kochać. Podobnie jak „mała czarna” jest szalenie uniwersalna. Świetnie sprawdza się za dnia, jak i wieczorową porą. Doskonale dogaduje się z rzeczami sportowymi, miejskimi i eleganckimi. Ciekawe historie tworzy zarówno ze spodniami, jak i spódnicami.

Na sto różnych sposobów

Białą koszulę możemy śmiało miksować na sto różnych sposobów. W zależności od nastroju i ochoty, możemy łączyć ją z dziurawymi boyfriendami i botkami w stylu motocyklowym lub materiałowymi cygaretkami oraz szpilkami. Biała koszula świetnie wygląda ze spodniami dzwonami oraz modnymi w tym sezonie mom jeans. Idealnie dogaduje się ze spodniami dresowymi oraz krótkimi szortami. W połączeniu ze skórzanymi spodniami prezentuje się elegancko, ale z pazurem. W końcu, jest też niezbędnym elementem wizerunku biurowego. Można ją nosić w duecie z ołówkową spódnicą lub szalenie modnymi w tym roku damskimi garniturami. W niezobowiązujących sytuacjach, biała koszula może posłużyć nam jako sukienka. Wystarczy, że dobierzemy do niej skórzane sandałki na płaskim, do tego słomkowy kapelusz i wakacyjny look gotowy!

biała koszula i jeansowa spódnica

biała koszula i skórzane spodnie

biała koszula spodnie capri

Rock, casual, sport

Biała koszula ma wiele twarzy i chętnie je prezentuje. Jednego dnia może być grzeczna niczym pensjonarka, a drugiego ostra niczym brzytwa. Świetnie gra rockowe historie, jak również historie glamour. Dobrze odnajduje się w retro i punk rocku. Jest wszechstronna!

biała koszula i czarne spodnie

biała koszula i boyfriendy