Smartfon – stylowy gadżet dla nowoczesnej kobiety

My kobiety nie ekscytujemy się tak bardzo nowinkami technicznymi, jak panowie. Nie śledzimy technicznych trendów z wypiekami na twarzy, ani też nie mamy potrzeby ciągłego kupowania gadżetów. Wolimy buty i torebki i tego nie zmieni nikt, ani nic. Jest jednak jedno urządzenie (gadżet) bez którego nie potrafimy żyć. Mowa oczywiście o telefonie. W dzisiejszych czasach potrzebujemy go nie tylko do komunikowania się ze światem, ale również do umilania sobie życia.

Oczywiście, jak przystało na szanujące się fashionistki, nie wybieramy pierwszego lepszego telefonu. Chcemy, aby ten idealny był podobny do nas – subtelny, elegancki, a jednocześnie przebojowy, inteligentny i kreatywny. Nie musi mieć nie wiadomo jakiego oprogramowania, choć oczywiście miło by było gdyby miał najlepsze 🙂 Ważniejsze jest, aby był wyjątkowy, lekki, smukły i dopasowany do naszej osobowości. No i aby mieścił się w naszej ukochanej torebce 🙂 W ostatnim czasie tylko jedno urządzenie podbiło moje serce – Sony Xperia SP biały.

Dlaczego tak bardzo polubiłam Sony Xperia SP biały?

Oprócz tego, że ma jedynie 9,98 mm grubości, to jest dość lekki – waży jedynie 150 gramów. Poza tym posiada 4,6 calowy wyświetlacz HD Reality Display, który zapewnia wyjątkowo wysoki poziom odwzorowani kolorów, dzięki czemu zdjęcia odtwarzane na nim nabierają niezwykłego realizmu. Na uwagę zasługuje też aparat 8 MP o krótkim czasie reakcji, który uwiecznia najwspanialsze chwile naszego życia. I to nie wszystko! Xperia SP pozwala na udostępnianie obrazu na ekranie telewizora za pomocą funkcji kopii lustrzanej ekranu.

Smartfon z rodziny Sony to zupełnie nowa jakość wykonania. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii odlewania formy, posiada unikalną, wytrzymałą obudowę, która sprawia, że telefon nie tylko doskonale wygląda, ale także idealnie pasuje do dłoni. Precyzyjnie dopracowane szczegóły składają się na innowacyjną stylistykę, obok której ciężko przejść obojętnie.

Smartfon Xperia SP zaspokaja nawet najbardziej wyszukane gusta. Ramka aluminiowa czy dodatkowe podświetlenia nadają telefonowi indywidualny charakter. Wysokie wymagania zaspokaja wspomniany wcześniej wyświetlacz HD Reality Display, który zapewnia niezwykle ostry obraz i niespotykaną jakość. Szeroka gama kolorów zapewnia również szerokie spektrum kolorów, dzięki czemu możemy dostrzec każdy szczegół w żywych barwach.

Xperia SP biały to idealny dodatek dla każdej kobiety. Jest stylowy, elegancki i doskonale sprawdza się w każdej sytuacji. Jest taki, jak my – ponadczasowy i nowoczesny!