Słynne buty PRL-u wracają do łask!

Buty Relaks czarno pomarańczowe

Buty Relaks (źródło: www.wojas.pl)

Buty to nieodłączny element codziennych stylizacji. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. O ile wiosną i latem łatwiej  eksperymentować z obuwiem, o tyle zimą jest to nieco trudniejsze. Zimowe buty muszą być przede wszystkim ciepłe i wygodne. Muszą zapewniać stopom odpowiedni komfort cieplny, a przy okazji chronić nas przed wywinięciem orła. W wytyczne te idealnie wpisują się buty Relaksy. Jestem pewna, że nie są Wam obce. Może ich nie nosiłyście, ale na pewno zatknęłyście się na nie w czasopismach lub programach o modzie. Relaksy to kultowe buty czasów PRL. Kiedyś były wyśmiewane, dziś są szalenie pożądane. Bo co by nie mówić, Relaksy to buty idealne na sezon zimowy! Obecnie można je znaleźć w ofercie marki Wojas. Uwaga! W tym sezonie po słynne buty Relaksy sięgają nie tylko panie, ale także panowie.

Relaksy – do wyboru, do koloru

Buty Relaksy oferowane przez markę Wojas z pewnością przyciągają spojrzenia i pozwalają wyróżnić się w szarym tłumie. Dostępne w bogatej gamie kolorystycznej cieszą oczy i uruchamiają wyobraźnię. Takie buty świetnie spiszą się w różnego rodzaju stylizacjach, zarówno tych typowo miejskich, jak i sportowych. Modele wykonane z zamszu, sprawdzą się także w outfitach z nutką elegancji. Tak to możliwe! Relaksy również mogą być eleganckie. Wystarczy, że postawimy na te w kolorze czerni z dodatkiem złotego napisu i zestawimy je z klasyczną małą czarną lub na przekór wszystkiemu – zwiewną sukienką w kwiaty.

Żaden mróz nie straszny!

Relaksy to buty inne, niż wszystkie. Przede wszystkim naprawdę chronią przed zimnem. A to dzięki specjalnemu – wełnianemu ociepleniu. Jeśli już zdecydujecie się na kultowe relaksy, noście je raczej do kobiecych outfitów. Lekko toporne buty będą idealnie komponowały się z wełnianymi spódniczkami w kratkę, które obecnie są numerem jeden wśród trendów, jak i z wełnianymi sukienkami. Ciekawy look stworzą też z modnymi obecnie skórzanymi legginsami oraz powycieranymi dżinsami. Będą genialnym dodatkiem do parek oraz płaszczy w męskim stylu. Panowie buty Relaksy powinni łączyć z jeansami, bluzami i parkami lub spodniami dresowymi i puchowymi kurtkami.