Rewolucja w pielęgnacji włosów – tangle teezer

źródło: www.hebe.pl

źródło: www.hebe.pl

Piękne, długie i błyszczące włosy to atut każdej z nas. Niestety, takie włosy bardzo często wymagają wielu poświęceń, a przede wszystkim odpowiedniej pielęgnacji. Trzeba je odpowiednio myć, masować i szczotkować. Trzeba je dopieszczać bardziej, niż cokolwiek innego. W ostatnim czasie hitem wśród gadżetów pielęgnujących włosy stały się szczotki tangle teezer. Posiadacie? Używacie? Jeśli nie, to obowiązkowo nadróbcie zaległości, bo naprawdę warto!

Szczotka, jakiej jeszcze nie było

W posiadaniu szczotki tangle teezer znalazłam się jakiś czas temu. Do jej zakupu namówiła mnie koleżanka i szczerze mówiąc nigdy tego nie żałowałam. Tak naprawdę tangle teezer towarzyszy mi nie tylko w domu, ale także podczas wyjazdów. Jest mała, a więc bez problemu mieści się w damskiej torebce lub plecaku. Poza tym fajnie wygląda. Nowoczesny design i bogata paleta kolorów z całą pewnością wyróżnia ją na tle innych szczotek do włosów. Jakie jeszcze są zalety tangle teezer? Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skutecznie. Jest to szczególnie ważne w przypadku włosów wymagających, trudnych w rozczesywaniu, z tendencją do plątania się. Szczotka tangle teezer dostosowuje się do włosów, nie ciągnie splątanych kosmyków, czesze delikatnie zapewniając gładkie i lśniące włosy w mgnieniu oka. Co ciekawe, codzienne szczotkowanie włosów szczotką tangle teezer wpływa na zwiększenie ich połysku!

źródło: drogeria hebe.pl

źródło: drogeria hebe.pl

Rozczesuje, masuje, dodaje włosom zdrowia

Szczotki tangle teezer zostały zaprojektowane w taki sposób, aby skutecznie radzić sobie z najbardziej nawet splątanymi kosmykami włosów. Prawda jest taka, że maleńkie i cienkie ząbki szczotki tangle teezer rozczeszą każdy włos i zwalczą każdą przeszkodę. Dodatkowo cudownie wymasują skórę głowy, co tylko wpłynie na cebulki włosów i pobudzi wzrost włosów. Warto w tym miejscu dodać, że w przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na rynku szczotek, tangle teezer nie narusza struktury włosów, co przekłada się na ich doskonałą kondycję i zdrowie. Uwaga! Tangle teezer świetnie sprawdza się do rozprowadzania olejów na włosach. Zamyka łuski na włosach, a poza tym producent obiecuje, że systematycznie stosowana minimalizuje rozdwajanie się końcówek.

Jakie jeszcze zalety kryje w sobie tangle teezer?

Szczotki tangle teezer świetnie sprawdzają się w rozczesywaniu i czesaniu włosów zarówno mokrych, jak i suchych. Idealnie nadają się do każdego rodzaju i każdej długości włosów. Dużym ich atutem jest łatwość w czyszczeniu. Taką szczotkę wystarczy umyć pod bieżącą wodą i gotowe. Ważne jest tylko, żeby nie kłaść jej na ząbkach, gdyż szybko się odkształcają. Tangle teezer wykonane są z bardzo trwałego materiału, tak więc stanowią świetną inwestycję na długie lata.