Peeling do twarzy Nivea – idealny na problemy skórne

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Sekretem zdrowej, pełnej blasku i pozbawionej niedoskonałości skóry jest odpowiednia jej pielęgnacja, a zwłaszcza oczyszczanie zarówno z makijażu, jak i codziennych zanieczyszczeń, jakie osadzają się na naszej twarzy. Oczyszczanie skóry twarzy powinno być sumienne i regularne, a przede wszystkim codzienne. Twarz powinno się oczyszczać dwa razy dziennie: rano i wieczorem przy użyciu odpowiednich do tego kosmetyków. 

Na rynku dostępnych jest wiele produktów oczyszczających skórę twarzy. Nie wolno jednak sięgać po pierwszy lepszy, który akurat znajduje się na wyciągnięcie ręki. Produkt oczyszczający powinien być ściśle dopasowany nie tylko do wieku, indywidualnych potrzeb, ale i typu cery. Innego kosmetyku będzie potrzebowała skóra sucha, innego wrażliwa, a jeszcze innego tłusta i podatna na niedoskonałości.

Peeling do twarzy (źródło: www.nivea.pl)

Peeling do twarzy (źródło: www.nivea.pl)

Dla osób młodych doskonałym produktem oczyszczającym jest peeling do twarzy NIVEA PURE EFFECT CLEAN DEEPER, który głęboko oczyszcza i sprawia, że skóra staje się gładka, idealnie czysta i promienna. I to właśnie nim chciałabym się zająć w dzisiejszym poście.

Codzienne używanie peelingu marki NIVEA sprawia, że niedoskonałości w postaci wągrów czy pryszczy stają się mglistym wspomnieniem i odchodzą do lamusa, a skóra jest perfekcyjnie czysta i pozbawiona jakichkolwiek niedoskonałości.

Produkt NIVEA oczyszcza na dwa sposoby. Formuła z aktywnym ekstraktem z magnolii i mikrogranulkami zawierającymi kwas mlekowy, pomaga odblokować pory, dzięki czemu efektywnie zapobiega powstaniu zaskórników. Peelingujące drobinki z kolei wyrównują i wygładzają powierzchnię skóry, przez co staje się ona gładka, jak nigdy przedtem.

Dużą zaletą produktu NIVEA jest to, że nie podrażnia skóry. A wierzcie mi na słowo, że znalezienie kosmetyku, który jest skuteczny i jednocześnie delikatny dla skóry nie jest takie proste. Peeling do twarzy NIVEA ma przyjemny, delikatny zapach, dzięki czemu codzienna pielęgnacja twarzy staje się czystą przyjemnością, do której mamy ochotę wracać regularnie. Dla mnie plusem jest także to, że zaraz po umyciu twarzy, skóra jest fanie napięta i wygładzona. Na takiej skórze każdy makijaż prezentuje się o niebo lepiej! 🙂