Nowy przedmiot pożądania – Coach Borough

Uwaga! Na rynku pojawiła się nowa gwiazda. Na jej punkcie oszalały wszystkie szanujące się fashionistki oraz blogerki. Nie ukrywam, że i ja straciłam dla niej głowę. Mowa oczywiście o torebce Coach Borough. Jest ona najnowszym przedmiotem pożądania w świecie mody.

Niektórzy pewnie powiedzą: ot, torebka jak każda inna. Tylko nieliczni docenią jej prawdziwe piękno i zrozumieją zachwyt nad nią. W czym tkwi fenomen tej torebki? Przede wszystkim w prostocie, minimalistycznej formie, nieskomplikowanym designie i ponadczasowej elegancji. Po raz kolejny prostota święci triumfy nad awangardą. Po raz kolejny rzecz subtelna w wyrazie staje się numerem jeden w światowej modzie. Nic w tym dziwnego… Rzeczy krzykliwe i dziwne są tylko na chwilę. Przedmioty będące kwintesencją klasyki na długo pozostają w świecie reflektorów. Inwestując w taką torebkę mamy pewność, że w następnym sezonie będzie równie modna, co teraz. Ba! Nawet za kilka lat będzie ona cieszyła się ogromną popularnością.

Torebka Coach Borough występuje w trzech rozmiarach: dużym, średnim i mini. Duża, a przez to bardzo praktyczna (tzw. shopper bag) doskonale sprawdzi się w codziennych sytuacjach zarówno w pracy, jak i na uczelni. W swym wnętrzu zmieści wszelkie niezbędne akcesoria i gadżety. Średnia z pewnością spisze się na randce, niezobowiązujących spotkaniach ze znajomymi, czy na spacerze. Mini to idealna propozycja na bardziej eleganckie i okazjonalne wyjścia. Zada szyku przy okazji wyjścia do teatru, filharmonii, czy na uroczystą kolację.

Osobiście mogłabym mieć każdą wersję tego kultowego dodatku, zwłaszcza w kolorze nieśmiertelnej czerni, która od kilku już sezonów zajmuje zaszczytne wysokie miejsce w modzie. Jestem przekonana, że i wy skusiłybyście się na to cudo. Niestety… dość znaczącą wadą torebki jest jej cena. Za duży model trzeba zapłacić ok.2700zł. Średni model to koszt ok.1700zł, z kolei model mini to bagatela 1250zł.

Cóż… chyba nie pozostaje mi nic innego, jak każdy wolny grosz odkładać do skarbonki i zbierać na wymarzoną torebkę.