Must have sezonu: kozaki za kolano

kozaki xxl

Najbardziej pożądane buty tej jesieni? Kozaki XXL, a więc modny od kilku już sezonów fason za kolano. Może niektóre dziewczyny będą tym faktem rozczarowane, ale zdecydowana większość już teraz zaciera ręce z zadowolenia. Jeśli w zeszłym roku zainwestowałyście w takie kozaki, w tym roku nie musicie nadwyrężać karty płatniczej. Ufff!

Dlaczego warto posiadać kozaki za kolano

Można je lubić lub nie – kwestia gustu, ale na pewno nie można im odmówić kilku zalet. Kozaki za kolano posiadają magiczną moc optycznego wydłużania i wyszczuplania nóg. Oznacza to jedno. Nie musimy mieć nóg modelki, aby dobrze wyglądać w takich butach.

Kozaki z cholewką za kolano są na tyle wszechstronne, że można je nosić do czego tylko się chce. Buty te genialne historie tworzą z krótkimi spódnicami i sukienkami, jak również z legginsami i jeansami. Ale uwaga! Trzeba bardzo ostrożnie dobierać poszczególne elementy garderoby, chcąc założyć spódnicę mini i kozaki za kolano. Chwila nieuwagi i można przesadzić. Zamiast stylowego looku, uzyskamy dość wulgarny efekt. A tego przecież nie chcemy. Lepiej więc założyć rozkloszowaną spódnicę do połowy uda lub mini w kształcie litery A niż dopasowaną do sylwetki tubę. Świetnym rozwiązaniem jest też noszenie do długich kozaków oversizowego swetra, który z powodzeniem zastąpi tradycyjną sukienkę. W takich stylizacjach rozkochały się gwiazdy. Rihanna, Selena Gomez i wiele innych znanych pań z upodobaniem nosi wielkie swetrzyska do kozaków XXL. Efekt jest oszałamiający! Zamiast dużego swetra można użyć bluzy dresowej. W tym sezonie obszerne bluzy z kapturem należą do gorących przedmiotów pożądania.

kozaki za kolano i sweter oversize

kozaki za kolano stylizacje

kozaki za kolano i mini spódnica

modne kozaki za kolano

Na płaskiej podeszwie i na obcasie

W tym sezonie stawiamy głównie na dwa modele kozaków XXL. Modne są zarówno te na płaskiej podeszwie, jak również te na szerokim obcasie w postaci klocka. Kozaki na cienkiej szpilce odpadają! Jeśli należycie do wysokich dziewczyn, wówczas z powodzeniem możecie wybrać modele na płaskiej podeszwie. Jeśli brakuje wam parę centymetrów do wzrostu modelki, wybierzcie kozaki na obcasie. Takie buty świetnie wydłużą waszą sylwetkę i sprawią, że będziecie wyglądać na wyższe.