modne mom jeans

Mom jeans wracają do łask i od razu święcą triumfy. Niedawno zostały okrzyknięte najmodniejszymi spodniami tego roku. I mimo, że niektórzy kręcą na nie nosem, uważam, że warto w nie zainwestować. Mom jeans nie potrzebują wiele do szczęścia, żeby wyglądać modnie i stylowo. W większości przypadków wystarczy im t-shirt lub oversizowy sweter i fajny look mamy gotowy. Jak i z czym jeszcze nosić kultowe spodnie?

Mom jeans na co dzień

Spodnie typu mom jeans to genialna propozycja na co dzień. Warto łączyć je z klasycznymi podkoszulkami i bluzami dresowymi. Pamiętaj, że w tym sezonie najmodniejsze są duże bluzy z kapturem. Jeśli zechcesz dodać pazura stylizacji, sięgnij po bluzę z nadrukiem lub fajnym napisem. Dobierz do tego kolorowe trampki i gotowe! Możesz też kultowe spodnie połączyć ze skórzaną ramoneską. Będzie z pazurem, a przy tym bardzo stylowo!

mom jeans casual

Jak jeszcze nosić modne spodnie?

Mom jeans uwielbiają wszystko, co dopasowane. Możesz więc dobierać do nich bawełniane body z długim rękawem lub obcisłe golfy. Na wyjątkowe okazje, jak np. impreza w szkole, możesz do mom jeans dobrać crop top. Nie przesadź tylko z jego długością! Koszulka nie może być zbyt krótka. A jeśli niezbyt dobrze czujesz się w dopasowanych rzeczach, postaw na swetry oversize. Mom jeans równie chętnie je przyjmie do pary. Na to zarzuć parkę lub modny obecnie płaszcz w kratę i po problemie.

mom jeans stylizacje