Jeansowe inspiracje według marki Stradivarius

Pozostając w temacie jeansu, warto przyjrzeć się jeszcze jednej marce. Tym razem będzie to hiszpańska sieciówka Stradivarius, która w sposób dość intensywny zachęca nas do noszenia dżinsu i to w każdej postaci. W najnowszej kolekcji firmy znajdziemy nie tylko dżinsowe spodnie, ale także koszule (są naprawdę fenomenalne), kurtki i tuniki. W tym sezonie do łask powrócą też spodnie ogrodniczki, których w kolekcji Stradivariusa również nie brakuje.

Pamiętacie słynne ogrodniczki, w których biegałyśmy za czasów dzieciństwa? Ja pamiętam. Teraz ten zapomniany trochę fason spodni znów do nas wraca i to w niezłym stylu. Wiosenne ogrodniczki koniecznie łączymy z dżinsowymi koszulami i koszulkami, ewentualnie z białymi podkoszulkami. Wygodniej być nie może!

jeansowe ogrodniczki marki Stradivarius

jeansowe ogrodniczki marki Stradivarius

Kamizelka, po którą dawniej sięgali punkowcy, dziś znów jest numerem jeden. I nic w tym dziwnego, bowiem przy minimum wysiłku, zapewnia maksimum efektu. Doskonale prezentuje się w każdym wydaniu zarówno ze zwykłym t-shirtem, jak i bardziej elegancką koszulą.

 

jeansowa kamizelka Stradivarius

jeansowa kamizelka Stradivarius

Krótka kurteczka z dżinsu to podstawa wiosennego looku. Prosta i niezobowiązująca, a jednak każdej stylizacji doda charakteru. Łączcie ją nie tylko ze spodniami, ale i tunikami oraz sukienkami. Wybierając model, koniecznie sięgnijcie po tej w jasnej tonacji niebieskiego i z przetarciami, bowiem to właśnie takie będą w tym roku rządzić na ulicach.

krótka kurtka jeansowa Stradivarius

krótka kurtka jeansowa Stradivarius