Lato rządzi się swoimi prawami i… kolorami. Większość z nas, sezon letni kojarzy z bielą i pastelami. Ja dziś zaproponuję Wam nieco inny kolor – żywszy, bardziej energetyczny i odważny. Co powiecie na soczysty odcień żółci? Tego lata będzie on prawdziwym przebojem. Styliści proponują nosić go w wydaniu total look lub w towarzystwie kontrastującego koloru, np. czerni i kobaltu.

Bezkonkurencyjny kolor

Ten energetyczny kolor to prawdziwa dawka słońca i pozytywnej energii. Żółte ubrania i dodatki genialnie prezentują się w towarzystwie opalonej skóry i świetnie podkręcają każdą stylizację. Żółty nosimy nie tylko na co dzień, ale także wieczorową porą. Latem małą czarną możemy śmiało zamienić ma małą żółtą. Taka sukienka w towarzystwie czarnych dodatków będzie wyglądała obłędnie. Efekt „wow” gwarantowany! Dziewczyny, które nie boją się szalonych rozwiązań, powinny postawić na dodatki w kolorze kobaltu. W takiej energetycznej stylizacji nie sposób przejść niezauważonym.

Nie taki znów łatwy kolor

Kanarkowa żółć prezentuje się nietuzinkowo i interesująco. Niestety… ubrania w tym kolorze nie należą do najłatwiejszych w noszeniu. Żółty z reguły nie lubi konkurencji, dlatego trzeba być bardzo ostrożnym kompletując outfity. Aby uspokoić żółty look, warto sięgać po białe lub wspomniane wcześniej – czarne dodatki. Żółta bluzka i białe spodnie czy spodenki to strzał w dziesiątkę. Podobny efekt uzyskamy łącząc żółty dół z czarną górą. Żółć dobrze czuje się też w połączeniu z niebieskim. Jeśli zdecydujecie się na żółtą sukienkę, dobierzcie do niej niebieskie sandałki lub torebkę. Innym dobrym towarzystwem dla żółci jest fiolet oraz butelkowa zieleń. Tego typu kolory możecie używać w postaci dodatków i akcesoriów. Żółta sukienka – zielone szpilki lub sandałki. Żółta sukienka – fioletowe okulary lub torebka. I tak dalej, i tak dalej.

Dla początkujących

Nie każda z nas ma odwagę aby od razu rzucić się w objęcia żółci. Dlatego dobrym rozwiązaniem na rozpoczęcie przygody (bądź, co bądź cudownej) z energetycznym kolorem jest postawienie na żółte dodatki. Tym samym i wilk będzie syty i owca cała. Możecie np. wybrać stylizację total white i dobrać do niej żółte akcenty: torebkę, okulary, sandałki lub trampki. Żółte dodatki nie zrobić krzywdy, a tylko pomogą oswoić się z trudnym kolorem. Z czasem na pewno zechcecie sięgnąć po więcej.