Gigi Hadid dla Reebok

Gigi Hadid Reebok

źródło: www.miumag.pl

Gigi Hadid to modelka, na punkcie której oszalał cały świat. Nic więc dziwnego, że lubiana przez miliony marka sportowa Reebok zaprosiła ją do współpracy. Panna Hadid będzie ambasadorką marki, a dokładniej twarzą kultowego modelu butów Club C. Gigi Hadid, równolegle z Kendrickiem Lamarem, rozpoczęła nową kampanię Club C. Modelka jest idealnym uosobieniem tego, co oznacza kultowy model marki Reebok, w którego DNA wpisane są energia, potencjał oraz styl.

Panna Hadid jest łakomym kąskiem w świecie mody. Większość kojarzy ją z pokazów Victoria’s Secret. W kampanii Reebok co prawda będziemy oglądać seksowną modelkę w prawie kompletnej garderobie, ale na pewno nie będą to zdjęcia nudne. Gigi Hadid nalezy do tego typu modelek, które hipnotyzują swoją urodę, przez co zdjęcia z ich udziałem przykuwają uwagę. Kampania dla Reebok to seria zdjęć wykonanych w garderobie, na których Gigi w zabawny i uroczy sposób prezentuje najnowszy model butów Club C. Niepowtarzalny styl i osobowość modelki sprawiają, że zdjęcia emanują energią i świeżością.

Jeśli chodzi o same buty, to na pewno są one godne uwagi. I to nie tylko ze względu na bogatą historię. Ten klasyczny model butów jest mocno zakorzeniony w sportowej sylwetce. Najnowsze wydanie zostało uzupełnione o przyciągające wzrok kobiece, brokatowe akcenty, które nadają butom charakteru. Dzięki nim można też wyrazić swój indywidualny styl. A to sprawia, że w tych butach możemy śmiało pójść nie tylko na trening, ale także na spotkanie ze znajomymi! W parze z dżinsami i sportową bluzą, będą wyglądać obłędnie! Club C 85 Diamond dostępny jest w czterech niepowtarzalnych wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, beżowej oraz w wersji srebrnej. Na który się skusicie?

Gigi Hadid Reebok

źródło: www.miumag.pl

Gigi Hadid Reebok

źródło: www.miumag.pl

Gigi Hadid Reebok

źródło: www.miumag.pl

Gigi Hadid Reebok

źródło: www.miumag.pl