Crocsy zawsze modne!

Crocs to marka obuwia, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Buty te mają chyba tyle samo zwolenników, co przeciwników. Można je lubić lub wręcz odwrotnie. Co by jednak nie mówić na ich temat, jedno jest pewne – są prawdziwym fenomenem w świecie mody. Początkowo, gdy tylko się pojawiły, były przeznaczone głównie dla żeglarzy. Dziś nosi je każdy – zarówno dorośli, jak i dzieci.  

Wygoda przede wszystkim

Maksymalna wygoda i duża funkcjonalność to największe zalety obuwia marki Crocs. Gumowe buty idealnie dopasowują się do stóp swojego użytkownika, a do tego są bardzo lekkie. Czy znacie inne buty, które ważyłyby zaledwie 160 gramów?! Ich lekkość sprawia, że nie odczuwa się ich na nogach. Dodatkowo podeszwa butów Crocs została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie odciążyć nogi, kolana, biodra i dolny odcinek kręgosłupa.

Właściwa wentylacja

Kolejną zaletą obuwia Crocs jest wentylacja, co oznacza, że buty te naprawdę oddychają. Jak duża jest to ulga dla stóp, chyba nie muszę Wam mówić. Zwłaszcza latem, gdy żar leje się z nieba, wentylacja jest luksusem na wagę złota. Taka wentylacja jest też prawdziwym zbawieniem dla osób, które przez wiele godzin nie zdejmują butów z nóg. Można tu wymienić na przykład pracowników gastronomii czy personel medyczny. Dla lekarzy i pielęgniarek firma Crocs przygotowała nawet specjalne modele!

Długowieczność

Czy wiecie, że buty Crocs to jedne z najtrwalszych butów na świecie? Dzięki materiałom, z jakich są wykonane, potrafią służyć przez długie lata. Crocsy są odporne na wodę i inne czynniki zewnętrzne. Naprawdę ciężko je uszkodzić czy zniszczyć. Dodatkowym atutem Crocsów jest łatwość czyszczenia. Buty te jak mało które są mało wymagające w kwestii pielęgnacji. W przypadku mniejszych zabrudzeń wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką, a jeśli na butach zbierze się trochę więcej brudu, to można je wyszorować pod bieżącą wodą zwyczajną szczotką. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby po prostu wrzucić je do pralki. Wygodnie? I to jak!

Na wakacje i nie tylko

Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej opisane zalety obuwia Crocs, jedno jest pewne – Crocsy to idealne i niezastąpione buty na wakacje. Można w nich robić wszystko, a im i tak nic się nie stanie. Crocsy możemy zabrać na plażę, również tę kamienistą. Możemy w nich spacerować w jeziorze, a także taplać się w błocie. A jeśli zechcemy pójść w nich na nadmorski deptak, również możemy to zrobić! Bogata gama kolorów obuwia Crocs sprawia, że łatwo dopasować je do swoich własnych upodobań, stylu i garderoby. Wbrew opiniom niektórych, Crocsy świetnie sprawdzają się w różnych letnich stylizacjach. Możemy nosić je do ulubionych szortów i jeansów. Możemy zakładać do mini spódniczek i sukienek maksi. Bo jak wiecie, Crocsy to nie tylko znane klapki, ale także japonki, baleriny i kaloszki.