Akcja: wybieramy prezent na 18!

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Dziś będzie trochę nietypowo, bo nie o modzie. Dziś będzie o 18 urodzinach i prezentach, które warto podarować z okazji tego dnia. Z pewnością każdy przyzna mi rację jeśli powiem, że 18-tka to jeden z najbardziej przełomowych momentów w życiu. A jak wiadomo, każdy przełom powinien być nie tylko ściśle odnotowany, ale także odpowiednio uczczony. Wisienką na torcie tego dnia powinny być prezenty, które ukoronują ten wyjątkowy moment.

Co podarować bliskiej osobie/przyjacielowi/koleżance z okazji 18-tych urodzin? Pomysłów jest bardzo dużo. Wszystko zależy od zasobności portfela i fantazji… Ta ostatnia odgrywa chyba największą rolę. Bo oczywiście można podarować książkę, płytę z muzyką lub filmem, ale na pewno prezenty te nie będą zaskoczeniem. Może osoba, która je dostanie grzecznie za nie podziękuje, ale na pewno nie będzie wniebowzięta.

Wybierając prezenty na 18 urodziny warto puścić wodze wyobraźni i zafundować coś, co sprawi, że ta wyjątkowa chwila w życiu zostanie zapamiętana na długi czas. Ja osobiście preferuję prezenty nieoczywiste, niesztampowe, oryginalne – takie, które nie mają nic wspólnego z namacalnymi rzeczami. Jakie to prezenty? Na przykład w postaci jakiegoś przeżycia lub przygody. Może to być skok ze spadochronem, lot balonem, przejażdżka włoskim Ferrari. Może to być kurs barmański, degustacja czekolady lub słodkie lenistwo w Spa.

Poniżej znajdziecie kilka trafnych propozycji na prezenty na 18 urodziny. Może któraś propozycja wyjątkowo przypadnie wam do gustu?

Jazda Monster Truckiem

ostra jazda monster truckiem (źródło: wyjatkowyprezent.pl)

ostra jazda monster truckiem (źródło: wyjatkowyprezent.pl)

To nie zdarza się zbyt często. A jeśli nie zdarza się często, to na pewno wzbudza zachwyt. Prezent w postaci przejażdżki Monster Truckiem to idealna propozycja dla panów. Duzi chłopcy lubią tego typu atrakcje. Ogromne opony Monster Trucka, niebywale wysokie zawieszenie i ryk silnika są czymś, co sprawi, że męskie serce zacznie bić z niecodzienną szybkością.

Jazda Quadem

Dzikiej satysfakcji dostarczy również Jazda Quadem. Który facet oprze się trudnemu terenowi, zapachowi oleju, nieograniczonej szybkości i duchowi walki? Zdecydowanie żaden! Godzina za kierownicą quada dostarczy niecodziennych wrażeń i wyzwoli tak potężną dawkę adrenaliny, że trudno będzie o niej zapomnieć. Taki prezent na pewno będzie strzałem w dziesiątkę!

Wyścig gokartowy

Mimo, że gokarty kojarzą się raczej z męskim sportem, to jednak fanek tej dyscypliny nie brakuje. Prezent w postaci wyścigu gokartowego sprawi frajdę nie tylko facetom, ale także dziewczynom. Taka przejażdżka pozwoli poczuć nutkę adrenaliny, a do tego pozwoli sprawdzić własne możliwości i przeżyć niesamowitą przygodę. Jeśli wasz kolega lub wasza koleżanka od dawna marzyli, żeby choć przez chwilę być jak Robert Kubica, taki prezent pozwoli spełnić ich marzenia.

Kurs fotografii

kurs fotografii (źródło: wyjatkowyprezent.pl)

kurs fotografii (źródło: wyjatkowyprezent.pl)

Coraz więcej młodych osób strzela fotki. Jeśli ktoś z waszego grona, kto lada moment kończy 18 lat interesuje się fotografią, z pewnością będzie zachwycony jeśli w prezencie urodzinowym podarujecie mu kurs fotografii. Taki kurs nie tylko będzie fajną przygodą, ale także pozwoli poznać wszelkie tajniki robienia dobrych zdjęć pod okiem profesjonalistów. Tego typu przygoda z fotografią pomoże wejść w pasjonujący świat obrazów malowanych światłem i pokaże, jak wykorzystać możliwości aparatu, aby uzyskać najbardziej spektakularne efekty.

Sesja fotograficzna „Metamorfoza”

Fajną przygodą z okazji 18 będzie też prezent w postaci sesji fotograficznej „Metamorfoza”. Pomoże on nie tylko odskoczyć od codziennej rutyny, ale także zmienić coś w dotychczasowym życiu. Spełni marzenia, pozwoli przeżyć ciekawą przygodę i doświadczyć niepowtarzalnego. Metamorfoza pod okiem profesjonalistów pozwoli waszej koleżance/przyjaciółce/siostrze zaprezentować przed samą sobą i bliskimi jej osobami nowe, olśniewające oblicze. Prezent w postaci metamorfozy to genialne wspomnienie na długie lata. Ps. Taki prezent możecie też podarować koledze lub bratu. W końcu panowie równie chętnie co panie poddają się dobrej zabawie.

Lot motolotnią

lot motolotnią (źródło: wyjatkowyprezent.pl)

lot motolotnią (źródło: wyjatkowyprezent.pl)

Bardzo modnym pomysłem na prezent na 18 jest lot paralotnią lub motolotnią. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy lubią bujać w obłokach i lubią doświadczać przypływu adrenaliny. Takiej przygody nie da się porównać z niczym innym. Prezent w postaci lotu paralotnią lub motolotnią pozwoli przeżyć niezwykłą przygodę i wejść w nowy etap życia z prawdziwym przytupem.