Zoom na śniegowce

śniegowce inuikii

Są takie buty, które nie mają wyglądać, ale mają zapewniać komfort cieplny. To śniegowce. Wraz z początkiem zimy pojawiają się w ofercie znanych marek i zajmują dość dużo miejsca na sklepowych półkach. Mimo, że pojawiają się w każdym roku, to jednak wciąż wzbudzają kontrowersje. Wiele kobiet nawet nie spogląda w ich kierunku, twierdząc, że śniegowce na najbrzydsze buty świata i zniekształcają kobiecą sylwetkę. Inne panie chętnie sięgają po coraz to nowsze modele, argumentując swój wybór tym, że najważniejsze zimą jest ciepło, a nie piękny wygląd. Jak to jest z tymi śniegowcami?

Hit sezonu!

Śniegowce obecne są w trendach od kilku już sezonów. Projektanci coraz chętniej tworzą nowe modele i non stop próbują nas czymś zaskoczyć. I tak na przykład w tym sezonie, śniegowce zyskują bardziej elegancki charakter. Ozdobione cekinami lub wykonane z połyskujących materiałów prezentują się naprawdę nietuzinkowo. Obok śniegowców marki INUIKII wciąż popularne są modele MOON BOOT, które zostały zaprojektowane na kształt i podobieństwo obuwia noszonego przez kosmonautów.

błyszczące śniegowce

modne śniegowce

Hit, a może jednak kit?

Śniegowce mają dość oryginalny i kontrowersyjny wygląd. To prawda. Ale są też bezkonkurencyjne jeśli chodzi o ciepło. Żadne inne buty nie grzeją tak dobrze, jak śniegowce. Poza tym, śniegowce doskonale sprawdzają się przy oblodzonych chodnikach czy silnych opadach śniegu. Nie przepuszczają wody, dzięki czemu nie przemakają. Tak więc kwestia ich wyglądu wydaje się tu być drugorzędna. Na marginesie tylko dodać, że śniegowce potrafią stworzyć świetne stylizacje. Wystarczy tylko popatrzeć na gwiazdy, które pokochały buty MOON BOOT i inne. Masywne obuwie dobrze prezentuje się w połączeniu z jeansami i skórzanymi spodnie. Fajnie wygląda też z oversizowymi swetrami i mini spódniczkami.

moon boot obuwie

śniegowce moon boot