Zgrabna i lekka walizka kabinowa na kółkach Samsonite

Niewielka, zgrabna i lekka walizka to bardzo praktyczny towarzysz podróży. W ofercie Samsonite można znaleźć kilka modeli, które idealnie nadają się na krótkie wyjazdy i świetnie sprawdzają się jako bagaż podręczny podczas lotu samolotem. Jedną z interesujących propozycji jest model Cordoba Duo Travel.

Walizka Samsonite

Walizka Samsonite (www.samsonite.pl)

Walizka Samsonite

www.samsonite.pl

Walizka Cordoba Duo Travel przede wszystkim urzeka swoją lekkością i solidnym wykonaniem. To model stworzony pod kątem podróży lotniczych – ma wymiary pozwalające na bezproblemowe umieszczenie walizki w schowku nad fotelem, a ponieważ jest niezwykle lekka (tylko 2,52 kg) nie zabiera cennych kilogramów tak ważnych przy bagażu podręcznym.

Walizka wykonana jest z odpornego poliestru, ma dwa kółka z ABS i wysuwaną rączkę o regulowanej długości. Jedna zewnętrzna kieszeń i dwie wewnętrzne pozwalają na wygodne rozplanowanie spakowanych rzeczy. Dodatkowo walizka wyposażona jest w zamek z szyfrem – rozwiązanie niezbyt zaawansowane technicznie, ale pozwalające na zabezpieczenie głównej komory trzycyfrowym kodem. Model Cordoba Duo Travel to lekka, pojemna walizka, która świetnie sprawdza się podczas krótkich wyjazdów. Bez problemu można zmieścić w niej najpotrzebniejsze rzeczy. Jest dostępna w czterech kolorach: oliwkowym, grafitowym, czerwonym i niebieskim.