Żel do mycia twarzy SVR LYSALPHA

Żel do mycia twarzy SVR LYSALPHA (źródło: www.apteka-melissa.pl)

Żel do mycia twarzy SVR LYSALPHA – źródło: apteka-melissa.pl

O tym, jak bardzo ważna jest sumienna i odpowiednia pielęgnacja skóry tłustej, a zwłaszcza trądzikowej, wie chyba każdy. Systematyczne oczyszczanie cery z różnego rodzaju zanieczyszczeń, a także z nadmiaru łoju sprawia, że skóra staje się zdrowsza i pełna blasku. Podstawowym kosmetykiem do codziennej pielęgnacji skóry trądzikowej i tłustej powinien być właściwie dobrany żel do mycia twarzy…

Spośród wielu żeli, jakie możemy dostać w sklepach, wypróbowałam już wiele. Mało które spełniły wszelkie moje potrzeby i wymagania. A muszę przyznać, że jeśli chodzi o kosmetyki to jestem bardzo wymagająca. Od produktu do mycia twarzy oczekuję by był delikatny, a jednocześnie bardzo skuteczny, by nie wysuszał skóry i nie podrażniał jej…

Moim numerem jeden, który polecam wam z ręką na sercu jest żel do mycia twarzy SVR LYSALPHA (kupiłam go w aptece internetowej www.apteka-melissa.pl). Może i na naszym rynku nie jest on jeszcze bardzo znany, ale z pewnością jest to produkt, który warto poznać i z którym warto się zaprzyjaźnić. Kosmetyk ten przeznaczony jest do codziennego oczyszczania i demakijażu skóry nie tylko tłustej i trądzikowej, ale także mieszanej. Należy go stosować dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

Jakie są zalety żelu SVR LYSALPHA? Przede wszystkim kosmetyk delikatnie, a jednocześnie bardzo dokładnie oczyszcza skórę. Nie wysusza jej i co najważniejsze nie podrażnia. Dużą zaletą żelu jest to, że nie tylko eliminuje on łój i martwe komórki naskórka, ale także usuwa makijaż. Zdecydowanym atutem żelu jest jego wydajność. Już niewielka ilość preparatu wystarcza do rzetelnego oczyszczenia skóry twarzy i szyi.

Jakich efektów można się spodziewać po użyciu żelu SVR LYSALPHA? Skóra po umyciu tymże żelem jest idealnie czysta i aksamitnie gładka. Wygląda zdrowo i promiennie, czyli tak, jak wyglądać powinna.