Zapisz się na kurs angielskiego!

źródło: empikschool.com

źródło: empikschool.com

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje i chociaż do końca roku szkolnego pozostały niecałe 3 miesiące intensywnej nauki, to już dziś warto pomyśleć nad rozpoczęciem dobrego kursu języka angielskiego. Chyba nie muszę przekonywać Was co do tego, jak ważna jest znajomość angielskiego w codziennym życiu. Znając ten język możemy pozbyć się wszelkich kompleksów, śmiało iść przez życie, poznawać obce kultury, zwyczaje, nowych ludzi. Na pewno większość z Was będzie chciała w wakacje zarobić parę grosza… Znajomość języka angielskiego tylko zwiększy Wasze szanse na fajną pracę, szczególnie w branży handlowej, gastronomicznej i usługowej. Tak więc warto!

Jak SKUTECZNIE uczyć się języków obcych, aby odnieść realne korzyści? Nie sztuką jest uczestnictwo w kursie szybkiego czytania, aby zapamiętać jak najwięcej nowych słówek albo w bardzo intensywnym kursie językowych, gdzie codziennie minimum 6 godzin poświęca się nauce. Mądrym i skutecznym rozwiązaniem jest połączenie przyjemnego z pożytecznym, a więc mądra i rozsądna nauka języka angielskiego. Wierzcie mi na słowo, że nawet jeśli teraz wydaje się Wam mało realne opanowanie tych wszystkich zwrotów lub co gorsza – czasów, to jednak nauka języka angielskiego nie jest taka straszna, jak ją niektórzy malują. W samej Warszawie istnieją różne szkoły językowe, które uczą w sposób skuteczny, a jednocześnie przyjemny – bez spiny, presji czy nerwów. Jak dobrze wybrać?

Jaką szkołę językową wybrać?

Szkoły języków obcych w Warszawie (tutaj) pojawiają się jak grzyby po deszczu. To fakt. Ale nawet w gąszczu ofert można wybrać tak, aby później nie żałować. Wystarczy tylko sięgnąć po sprawdzoną szkołę, taką, która nie istnieje od wczoraj i cieszy się dużą renomą. Dla mnie taką szkołą jest Empik School w Warszawie – największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych. W 35 szkołach stacjonarnych, w siedzibach firm oraz przez Internet, Empik School uczy rocznie ponad 50 000 osób. Musicie przyznać, że robi wrażenie!

Warszawski Empik School to nauka języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Naukę może rozpocząć każdy, niezależnie od znajomości języka. Do wyboru mamy poziomy podstawowe, średnio zaawansowane i zaawansowane. Wiek także nie jest żadną przeszkodą. Ważne też, że naukę można rozpocząć w każdej chwili, gdyż kursy zaczynają się kilka razy w roku.

Autorska metoda nauczania

Nauka angielskiego w warszawskim Empik School prowadzona jest w oparciu o autorską metodę nauczania: THE INSELL METHOD. Dzięki niej można szybko zyskać umiejętność swobodnego porozumiewania się w naturalnych, codziennych i życiowych sytuacjach, jak np. podróże, praca w wielokulturowym gronie, itp.

Nowoczesne technologie

Nauka języka angielskiego w Warszawie w Empik School to także swobodny dostęp do nowoczesnych technologii, co nie zawsze jest takie oczywiste w przypadku wielu innych szkół językowych. W Empik School ma się dostęp do podręczników zaopatrzonych w płyty CD z materiałami multimedialnymi, nowoczesne pomoce naukowe, itp. I to nie wszystko. W Empik School nauka angielskiego odbywa się w nowocześnie wyposażonych salach. Do dyspozycji kursantów pozostają tablice interaktywne, rzutniki multimedialne, komputery, co tylko zwiększa efektywność nauki.

Dodatkowe udogodnienia

Będąc słuchaczem Empik School można na co dzień korzystać z wielu dodatkowych elementów, wspomagających naukę języka: konwersacji językowych, kawiarenki internetowej, biblioteczki językowej, czy platformy ćwiczeń językowych online.