Zamień telefon na lepszy model!

źródło: www.sonymobile.com

źródło: www.sonymobile.com

Powiedzmy to sobie szczerze. W dzisiejszych czasach nie potrafimy obejść się bez telefonu. Co więcej! Telefon, a raczej smartfon stał się dziś czymś więcej, niż tylko przedmiotem użytkowym. Jest gadżetem, po który sięgamy, aby zrobić zdjęcie, skorzystać z portalu społecznościowego, posłuchać muzyki, pograć w gry. I tak dalej. I tak dalej. Każda z nas chce mieć telefon ładny i gadżeciarski jednocześnie. W dzisiejszym poście przedstawię wam moje dwa ulubione smartfony. Zarówno jeden, jak i drugi w sposób wręcz doskonały łączy modny design z funkcjonalnością i zaawansowanymi technologiami. Jestem pewna, że i wam przypadną do gustu.

Xperia Z3 Dual

xperia z3 dualXperia Z3 Dual to najbardziej wodoodporny smartfon z dostępnych na rynku. Dzięki temu, że zabezpieczony jest przed wnikaniem pyłu i wody, potrafi przetrwać wszystko, łącznie z wpadnięciem do zlewu czy nurkowaniem w basenie. Co ciekawe – Xperia Z3 Dual posiada specjalny przycisk, który umożliwia nam robienie fotek pod wodą. Prawda, że brzmi świetnie? Wyobraźcie sobie tylko wspaniałe foteczki zrobione podczas wakacyjnych szaleństw w basenie 🙂

A propos robienia zdjęć… Xperia Z3 Dual jako jeden z nielicznych smartfonów posiada oszałamiający aparat o rozdzielczości 20,7 MP charakteryzujący się dużą matrycą i jeszcze większą czułością ISO. Dzięki temu, możemy robić fajne fotki w najtrudniejszych nawet warunkach oświetleniowych, a więc nie tylko za dnia, ale i nocą. A przecież latem tyle fajnych imprez odbywa się wieczorową porą. Będzie więc jak znalazł 🙂 I to nie wszystko. Xperia Z3 Dual umożliwia także kręcenie filmików w biegu.

Warto jeszcze wspomnieć o jednej ciekawostce. Xperia Z3 Dual to jedyny smartfon z możliwością gry na PS4™. Co to dokładnie oznacza? Że dzięki niemu można łączyć się z każdego pokoju z konsolą PS4 i korzystać z ulubionych gier. Do woli!

Xperia Z2

Z2 to druga pozycja na mojej osobistej liście rzeczy ciekawych i pożądanych. To jeden z najlepszych smartfonów do fotografowania i filmowania. Mając ten smartfon, nie trzeba już posiadać osobnego aparatu fotograficznego. Fotki wykonane w dobrych warunkach oświetleniowych (np. w słoneczny dzień) prezentują się doskonale. Jedyną rzeczą, która może przeszkadzać (choć oczywiście nie musi) jest wysoki poziom wyostrzania, który niekiedy powoduje, że obiekty w kadrze wyglądają sztucznie. Z2 zasługuje na pochwałę za efektywną stabilizację obrazu i możliwość nagrywania wideo o rozdzielczości 4K Ultra HD.

smartfon xperia z2Za co jeszcze można pokochać smartfon Xperia Z2? Na pewno za głośniki stereo i zastosowaną technologię eliminacji hałasu. Dzięki temu, nawet w najbardziej zatłoczonym miejscu, można cieszyć się czystym, donośnym brzmieniem muzyki. Na pewno za nowoczesne technologie wyświetlania, które zapewniają efekty bardzo podobne do tych co w kinie. W Xperia Z2 wykorzystano bowiem technologie, które stosuje się w telewizorach Sony. Dzięki wyświetlaczowi Live Colour LED, zupełnie nowej technologii stosowanej tylko w wyświetlaczach Sony Mobile, uzyskano lepszą głębię i gradację barw. Matryca IPS zapewnia doskonały kąt widzenia i dokładne odwzorowanie kolorów do samej krawędzi.

Z2 podobnie jak Z3 Dual to smartfon odporny na kurz i wodę. Można korzystać z niego, kiedy tylko się chce, bez względu na miejsce i pogodę.

A teraz najważniejsze… Gdzie szukać powyższych perełek? Najlepiej w firmowym sklepie ze smartfonami. Zajrzyjcie tutaj: http://eshop.sonymobile.com/pl/