Wybieramy oryginalne i niebanalne prezenty ślubne

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Dzisiejszy post będzie trochę inny, bo… o prezentach ślubnych. Wiosna – lato to najgorętszy sezon ślubny i na pewno przynajmniej jedno takie wydarzenie Was nie ominie. Warto więc się przygotować, żeby później nie dać się zaskoczyć. Biorąc pod uwagę fakt, jak wiele problemów potrafi przysporzyć wybór odpowiedniego prezentu, lepiej jest zastanowić się nad nim wcześniej, niż później szukać „byle czego” na ostatnią chwilę. Osobiście nie jestem zwolenniczką prezentów tzw. przydatnych. Co mam na myśli? Wszelkiego rodzaju żelazka, odkurzacze, mikrofale, itp. Mam wrażenie, że czasy, kiedy to tego typu gadżety wywoływały wypieki na twarzach Nowożeńców, dawno już minęły. W dzisiejszych czasach trzeba naprawdę się nagimnastykować, aby zadowolić Młodych.

Śluby nie są mi obce (chodzę na nie regularnie), tak więc prezenty ślubne nie spędzają mi snu z powiek. Mam kilka sprawdzonych pomysłów na niebanalne prezenty ślubne, które zawsze wywołują radość i co najważniejsze – pozytywnie zaskakują.

Co powiecie na nieoczywiste prezenty ślubne, a więc takie, które nie mają nic wspólnego z rzeczami namacalnymi? Co powiecie na prezenty, które spełniają marzenia, serwują dreszczyk emocji, ekscytują i pozostają w pamięci na długi czas? Ja jestem bardzo na tak!

Prezenty w postaci przeżyć i przygód już kilka lat temu podbiły światowe rynki. W Polsce z dnia na dzień stają się także coraz bardziej pożądane. Takie prezenty bardzo często pozwalają Młodym na zrobienie rzeczy, na które sami nie mogliby sobie pozwolić, bo… wszystkie oszczędności wydali na uroczystość ślubną, bo planują kupić mieszkanie, itd.

Ale do rzeczy! Poniżej przedstawiam Wam listę na moje ulubione prezenty ślubne:

  1. Weekend Spa dla dwojga
źródło: wyjatkowyprezent.pl

źródło: wyjatkowyprezent.pl

Nic tak nie ucieszy Młodych jak weekend Spa! Trzydniowy relaks, który pozwoli odpocząć i zregenerować siły po bądź, co bądź ciężkich przygotowaniach do ślubu, a także pobyć tylko we dwoje z całą pewnością sprawi radość wszystkim Nowożeńcom. Jeśli Młodzi nie wybierają się po ślubie w podróż poślubną, taki weekend Spa będzie dla nich czymś na podobieństwo takiej podróży. Ta odprężająca przygoda doda Młodej Parze dużo pozytywnych fluidów. Czas spędzony w SPA będą na pewno wspominać przez długi czas. Weekend w SPA to znakomite lekarstwo zarówno dla ciała jak i duszy! To także wspaniała okazja, żeby spędzić razem czas i nacieszyć się swoją obecnością! Wierzcie mi na słowo – Młodzi za taki prezent będą Wam bardzo wdzięczni

  1. Lot balonem

Któż z nas nie lubi bujać w obłokach? Zakochani uwielbiają to robić w sposób szczególny. Jeśli zechcecie oderwać Młodych od rzeczywistości (w dosłownym tego słowa znaczeniu) – podarujcie im lot balonem. Czas spędzony między chmurami z pewnością zostanie zapamiętany na długi czas. Taki lot pozwoli spojrzeć na wszystko z zupełnie innej perspektywy i przeżyć romantyczne chwile we dwoje. Lot Balonem dla dwojga to także niepowtarzalna okazja do zrobienia unikatowych zdjęć, które także będą fajną pamiątką na przyszłość.

  1. Lot paralotnią
źródło: wyjatkowyprezent.pl

źródło: wyjatkowyprezent.pl

A jeśli nie balon, to może paralotnia? Chyba większość z nas o tym marzy. Jeśli Młodzi lubią przygody i od czasu do czasu lubią poczuć dreszczyk emocji na plecach, taki prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Podziwianie wspaniałych widoków z niezwykłej perspektywy z pewnością rozbudzi emocje w Nowożeńcach i podsyci płomień namiętności. Lot paralotnią pozwoli Młodym oderwać się od wszystkiego i złapać wiatr we włosy. Taka przygoda na pewno zostawi miłe wspomnienia na długo.

  1. Romantyczny lot helikopterem

Romantyczne chwile pozwoli przeżyć także lot helikopterem. Mimo, że pomysł wydaje się być szalony, to jednak zachwyci każdego! Podniebna przygoda we dwoje nie może się nie udać. Romantyczny lot helikopterem dla dwojga to świetna okazja, żeby nacieszyć się swoją obecnością i zobaczyć świat z innej perspektywy. Lot helikopterem zapewni Młodym masę wrażeń, które będą miło wspominać przez długi czas!

  1. Degustacja czekolady dla dwojga
źródło: wyjatkowyprezent.pl

źródło: wyjatkowyprezent.pl

Mimo, że dawanie słodkości w prezencie ślubnym nie brzmi interesująco, to na pewno interesująco zabrzmi podarowanie zaproszenia na osobistą degustację czekolady. W końcu nie na co dzień mamy okazję doświadczać tego typu przygód. Jeśli Młodzi są łasuchami i kochają słodycze, to na pewno będą zachwyceni móc spędzić wspólnie czas na próbowaniu najlepszych łakoci świata. Degustacja czekolady dla dwojga to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Gorąca i aromatyczna czekolada przeniesie Młodych do krainy cudownych przysmaków. Rozbudzi zmysły i rozpali namiętności. W końcu nie od dziś wiadomo, że czekolada to jeden z najlepszych afrodyzjaków.

Zarówno te, jak i inne inspiracje na wspaniałe prezenty ślubne znajdziecie tutaj: http://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezenty-slubne