Warszawska LALA

Warszawska Lala (pinterest)

Warszawska Lala (pinterest)

Wszystko zaczęło się od pewnej sesji, której bohaterką była Natalia Siwiec. I mimo, że nie przepadam za tą modelką, to jednak zdjęcia przykuły moją uwagę. O dziwo, Siwiec nie była na nich rozebrana, a wręcz przeciwnie. Zazwyczaj chętnie eksponowane ciało było ukryte pod obszernymi bluzami i spodniami dresowymi. Rzeczy, jakie miała na sobie Miss Euro spodobały mi się od razu. Ot, fajne i niezobowiązujące, a do tego zadziorne! Największym ich plusem były nietypowe nadruki, a raczej hasła, które odbiegały od tradycyjnych i normalnych. W oko najbardziej wpadł mi napis „Warszawska Lala”. Prawda, że genialne? Te wszystkie bluzy i t-shirty już od pierwszego spojrzenia wydały mi się nie tylko wygodne, ale i bardzo modne. Już wtedy wiedziałam, że są idealne nie tylko na spacer, ale także spotkanie z przyjaciółmi, do szkoły, na uczelnię oraz wizytę w centrum handlowym. Nie wiedziałam wtedy, że są one polskim produktem. Wyglądały mi raczej na kolejną nowinkę zza oceanu, a jednak…

Kilka dni później, zupełnie przypadkowo, natrafiłam na zdjęcie Agnieszki Szulim (obecnej dziennikarki TVN). Miała ona na sobie jeden z tych t-shirtów, które wcześniej widziałam u Siwiec. Miała Warszawską Lalę. W kolejnych dniach, w tych samych koszulkach zaczęła pojawiać się nasza duma narodowa, czyli modelka Magdalena Frąckowiak. W końcu musiałam sprawdzić, skąd te cuda.

Marka, która produkuje te wszystkie nietuzinkowe rzeczy nosi dość intrygującą nazwę PLNY LALA. W swojej ofercie posiada rzeczy zarówno damskie, jak i męskie. W asortymencie posiada wcześniej wspomniane bluzy, t-shirty, a także kurtki i spodnie.

Jak dla mnie propozycja młodej firmy jest strzałem w dziesiątkę. Myślę, że sięgną po nią nie tylko młodzi gniewni, ale także wszyscy, którzy kochają oryginalność i nietuzinkowość. Jedna bluza, czy koszulka z napisem „Warszawska Laka” zrobią całą stylizację. Uwierzcie mi, w takim ciuchu nie przejdziecie obojętnie. Co wy na to? Dacie się skusić Warszawskiej Lali?

Bluza z nadrukiem Warszawska Lala (źródło: holahola.pl)

Bluza z nadrukiem Warszawska Lala (źródło: holahola.pl)

Koszulka z nadrukiem Warszawska Laka (źródło: holahola.pl)

Koszulka z nadrukiem Warszawska Laka (źródło: holahola.pl)

Spodenki dresowe z nadrukiem Lala (źródło: holahola.pl)

Spodenki dresowe z nadrukiem Lala (źródło: holahola.pl)