źródło: pinterest

źródło: pinterest

Złota zasada brzmi: mniej znaczy więcej. Z całą pewnością wie o tym również amerykańska aktorka Nikki Reed. Nowa dziewczyna Iana Somerhaldera zachwyciła ostatnio swoją stylizacją. I mimo, że wiele z was może stwierdzić, że w stroju panny Reed nie ma nic nadzwyczajnego, to ja jestem zachwycona!

Bardzo lubię takie proste i nieprzekombinowane zestawienia. W końcu w modzie chodzi głównie o to, by być dobrze ubranym, a nie przebranym. Nikki Reed, podobnie z resztą jak moja ulubienica Miranda Kerr nie stara się szokować tym, jak wygląda. Zazwyczaj sięga po ubrania klasyczne, które łączy z najnowszymi trendami, uzyskując w ten sposób bardzo wysmakowane outfity. I mimo, że najczęściej młodą aktorkę możemy oglądać w dresie (zazwyczaj u boku ukochanego Iana), to jednak są takie chwile, kiedy pokazuje się w czymś innym. Najczęściej są to dopasowane jeansy i skórzana ramoneska. Nikki lubi też luźne koszule i klasyczne t-shirty.

pinterest

pinterest

Patrząc na młodą aktorkę wiem, że najgenialniejsze rozwiązanie to jasne jeansy, biała koszula i dwa charakterne dodatki (torebka + buty). Nikki zestawiając klasyczną koszulę z klasycznymi jeansami nie zapomniała, aby całości dodać delikatnego pazura. W tym sezonie bardzo gorącym trendem są lamparcie cętki, o czym z całą pewnością wie panna Reed. Dzięki temu, że do swojego klasycznego stroju dobrała lamparcią torebkę, zyskała look, w którym bez wstydu można pokazać się nie tylko za dnia, ale także na wieczorowej imprezie. Miłym dla oka dodatkiem są również szpilki w odcieniu pastelowej żółci. Dopełnieniem całości jest delikatny i bardzo naturalny makijaż w odcieniach ziemi.

Kto wie… może już za chwilę będziemy mieć nową ikonę mody? Jedno jest pewne – Nikki Reed ma potencjał 🙂 Ja na pewno będę śledzić stylizacje tej jakże uroczej aktorki.

Ps. Każda z nas może wyglądać jak Nikki. Wystarczy tylko wybrać się do popularnych sieciówek po odpowiedniki tego, co ma na sobie aktorka i gotowe.

Biała koszula z rękawkiem do łokcia (źródło: zara.com)

Biała koszula z rękawkiem do łokcia (źródło: zara.com)

 

Jeansy w kolorze jasno niebieskim (źródło: zara.com)

Jeansy w kolorze jasno niebieskim (źródło: zara.com)

 

Kopertówka w panterkę (źródło: pakamera.pl)

Kopertówka w panterkę (źródło: pakamera.pl)

 

Szpilki w odcieniu pastelowej żółci (źródło: bayla.pl)

Szpilki w odcieniu pastelowej żółci (źródło: bayla.pl)