Uwaga hit: białe płaszcze

modne białe płaszcze

Gwiazdy pokochały białe płaszcze. Po tym jak ostatnio Marina Łuczenko-Szczęsna pojawiła się w programie śniadaniowym w białej stylizacji, rozpętała się burza. Całe szczęście była to burza z pozytywnym wydźwiękiem. Nagle okazało się, że kolor biały wygląda fantastycznie i w sezonie zimowym sprawuje się bardzo dobrze. Oczywiście pod warunkiem, że nie ma chlapy, ciapy i innych tego typu niespodzianek.

Gramy w białe!

Po raz pierwszy białe płaszcze pojawiły się w sezonie 2015. Dziś znów wracają do łask i podbijają kobiece serca. W czym tkwi ich magia, że tak chętnie po nie sięgamy? Biel wygląda bardzo glamour. Bez względu na okazję, prezentuje się szykownie i efektownie. Można wręcz powiedzieć, że wygląda bardziej elegancko i prestiżowo aniżeli uwielbiana dotąd czerń. Kolor biały kojarzy się z wyższymi sferami, z czymś wyjątkowym, luksusowym. W końcu nie na co dzień chodzimy w bieli. Może czas to zmienić? Uważane za mało praktyczne białe płaszcze to hit tej zimy. Jeśli chcecie zadać szyku i zwrócić na siebie uwagę, koniecznie zainwestujcie w biały płaszcz. Okazji do jego założenia na pewno nie zabraknie.

biały płaszcz stylizacje

Jak i z czym nosić?

Białe płaszcze uważane są za mało praktyczne. Tymczasem znane i lubiane gwiazdy udowadniają nam, że taki płaszcz z powodzeniem sprawdzi się na co dzień. Świetne historie stworzy z garderobą w odcieniach czerni i czerwieni. Dobrze dogada się z modnym w tym sezonie granatem. Dziewczyny, które uwielbiają modowe smaczki biały płaszcz mogą nosić w wydaniu total look – tak, jak robi to wokalistka Marina Łuczenko-Szczęsna. Efekt jest naprawdę niesamowity!

Biały płaszcz, mimo iż kojarzony głównie z eleganckimi kostiumami i sukienkami, fajnie odnajduje się też w stylizacjach casualowych. Wystarczy połączyć go z ulubionymi jeansami i sportowymi butami i efekt wow gotowy! Białe płaszcze świetnie wpisują się też w stylizacje rockowe. Połączone ze skórzanymi spodniami wyglądają obłędnie! Bo przecież rock to nie tylko black total look. Biel może być tu ciekawym elementem przełamującym sztywne ramy.

biały płaszcz na co dzień