Ubierz się jak gwiazda… Czarno-biały look Mirandy Kerr

pinterest

pinterest

Zdarzyło wam się kiedykolwiek biegać po mieszkaniu i lamentować, że nie macie się w co ubrać, a okazja wymaga tego, by dobrze wyglądać? Na pewno wam się zdarzyło 😉 Nie znam kobiety, która byłaby zadowolona z zawartości swojej szafy i posiadana odpowiedniej ilości rzeczy. Jeszcze do niedawna takie kryzysowe sytuacje miewałam niemalże co drugi dzień. W końcu ktoś nauczył mnie jednego, a mianowicie tego, że jeśli nie wiem w co się ubrać, powinnam postawić na klasykę. Nie ma co kombinować, bo można przekombinować. Mała czarna lub zestawienia black&white sprawdzą się zawsze i wszędzie. Dzięki temu, nie trzeba inwestować w nowe ubrania przy okazji każdego wyjścia z domu.

Jak wyglądać dobrze i modnie przy różnego rodzaju okazjach? Wystarczy tylko spojrzeć na moją ulubienicę – Mirandę Kerr. Ta kobieta doskonale wie, że mniej znaczy więcej. Przy okazji swoich wyjść udowadnia, że wcale nie musimy się „zmęczyć”, aby stworzyć fajny i ciekawy look.

Jej biało-czarne zestawienie wygląda fenomenalnie, a przy okazji wcale nie jest przekombinowane. W taki sposób możemy ubrać się w 5 minut i zachwycać o każdej porze dnia.

Chcąc wyglądać jak piękna Miranda nie musimy wydawać fortuny. Domyślam się, że każda z was ma w swojej szafie takie ubrania dla kobiet, jak klasyczna biała koszula, czy czarne spodnie. Domyślam się, że większość z was posiada niedużą czarną torebkę i seksowne szpilki. PS. W tym sezonie szalenie modne są spodnie skórzane lub wykonane z materiału imitującego skórę. Warto więc zainwestować w ich zakup.

W przypadku panny Kerr elementem podkręcającym stylizację są stylowe czarne okulary, które dodają nutki tajemniczości. Myślę, że podobny model każda z was posiada w swojej garderobie. Jeśli nie, to naprawdę oryginalne i nietuzinkowe modele znajdziecie na stronie MyBaze.com.

Biała koszula połączona z czarnymi spodniami i butami na obcasie wygląda elegancko, szykownie, a do tego stylowo. Jeśli nie chcecie, aby outfit wyglądał zbyt szykownie, zamiast spodni materiałowych, załóżcie skórzane. Wówczas wasz look nabierze pikanterii i stanie się bardziej rockowy. Niby proste, a jakie skuteczne 🙂

Jeśli nie posiadacie jakiegoś elementu niezbędnego do stworzenia czarno-białego looku, odsyłam was do sklepu MyBaze.com. Znajdziecie tam genialne ubrania dla kobiet pochodzące od młodych polskich projektantów. Poza tym MyBaze to adres, który warto zapamiętać na przyszłość. Dzięki niemu nie będziecie musiały nosić ubrań z sieciówek, w których chodzi cała ulica. Z oferty MyBaze wybrałam dla was kilka smaczków, które pozwolą stworzyć stylizację taką, którą stworzyła ikona mody – Miranda Kerr.

Biała koszula (źródło: www.mybaze.com)

Biała koszula (źródło: www.mybaze.com)

Skórzane spodnie z zamkami (źródło: www.mybaze.com)

Skórzane spodnie z zamkami (źródło: www.mybaze.com)

Klasyczna czarna torebka (źródło: www.mybaze.com)

Klasyczna czarna torebka (źródło: www.mybaze.com)

Czarne czółenka na obcasie (źródło: www.mybaze.com)

Czarne czółenka na obcasie (źródło: www.mybaze.com)

Oryginalne okulary Harry Duo (źródło: www.mybaze.com)

Oryginalne okulary Harry Duo (źródło: www.mybaze.com)