Trend alarm: trapezowe torebki

źródło: domodi.pl

źródło: domodi.pl

Nowy sezon – nowe trendy! Trzeba przyznać, że w tym roku projektanci bardzo się postarali i stworzyli kilka tendencji, dzięki czemu każda z nas będzie mogła wybrać coś w sam raz dla siebie. Modne będą wiktoriańskie nawiązania. Modny będzie romantyzm. Do łask wróci także moda na metalik. To właśnie ona spowoduje powrót toreb i torebek w odcieniach złota i srebra. Gorącym przedmiotem pożądania będą także trapezowe torebki.

Torebki w kształcie trapezu, które wiosną 2016 znów wracają na szczyty, uzupełnią eleganckie stylizacje. Świetnie wpiszą się również w modę biurową. Torba trapezowa będzie ciekawym dodatkiem do pracy i na spotkania biznesowe. Idealnie sprawdzi się także podczas zakupów, spotkań z przyjaciółmi czy wypadu do kina. Trapezowa torba świetnie sprawdzi się także w garderobie każdej studentki. Większość dostępnych obecnie modeli, z powodzeniem mieści format A4, dlatego też bez problemu można przenosić w nich wszelkie notatki, książki, segregatory, itp. Ze względu na wygodny i pojemny kształt, trapezowe torebki świetnie posłużą nam także na co dzień.

Najmodniejsze modele? Na pewno te, które jednocześnie są wygodne i poręczne, a więc usztywniane i z rozszerzonymi bokami. Fanki awangardy mogą sięgnąć po modele utrzymane w kolorach srebra. Zwolenniczki klasyki, mogą wybierać między torebkami w odcieniach czerni, a granatu. Młode dziewczyny, które mają jeszcze czas na klasyczne rozwiązania, będą mogły wybierać spośród modeli w rozmaite printy. Pamiętajcie, że w nowym sezonie najmodniejsze pozostają motywy kwiatowe.

źródło: zalando.pl

źródło: zalando.pl

 

źródło: zalando.pl

źródło: zalando.pl

 

źródło: zalando.pl

źródło: zalando.pl

 

źródło: domodi.pl

źródło: domodi.pl

 

źródło: domodi.pl

źródło: domodi.pl