Trend alarm: bluza dresowa

Są takie rzeczy, które po prostu trzeba posiadać. Nie tylko dlatego, że są modne, ale dlatego, że sprawdzają się zawsze i wszędzie. Jedną z takich rzeczy jest bluza dresowa. Już jakiś czas temu przeszła ona solidny awans społeczny i stała się jedną z najbardziej pożądanych rzeczy. Na jej punkcie oszalały nie tylko wszystkie młode dziewczyny, ale także znane i lubiane przez nas gwiazdy. W bluzach dresowych chodzi Rihanna i Miley Cyrus. Bluza dresowa to także ulubiony element garderoby Kardashianek i Seleny Gomes. Gwiazdy najczęściej noszą ją z krótkimi szortami lub dżinsowymi boyfriendami. Ale bluza dresowa to nie tylko dodatek do spodni. To także świetne towarzystwo dla spódnic i sukienek.

Do wyboru, do koloru

Od jakiegoś czasu najbardziej modne są bluzy długie i oversizowe. Gwiazdy lubią nosić je w roli sukienki. W tym roku na prowadzenie wysuną się również bluzy odsłaniające brzuch. Jeśli możesz pochwalić się płaskim, wysportowanym brzuchem, taka bluza dresowa będzie jak znalazł. Fajnie sprawdzi się nie tylko w miejskiej dżungli, ale także podczas wycieczki za miasto. Latem będzie fajnie prezentować się podczas nadmorskich spacerów.

Modne są bluzy monochromatyczne oraz z nadrukami. Bardziej odważne dziewczyny z powodzeniem mogą sięgać po bardziej krzykliwe bluzy z nadrukowanymi zdjęciami i motywami graffiti. Prawdziwym hitem tej wiosny są bluzy z nadrukami egzotycznymi, np. palm i liści. Ciekawie odświeżają look i doskonale wpisują się w miejski, niezobowiązujący styl.

Jedna bluza na wiele okazji

Bluza dresowa to dziś jeden z najbardziej uniwersalnych i wszechstronnych elementów garderoby. Można ją nosić na co dzień oraz od święta. Założona do jeansów i trampek tworzy casualowy look. Z kolei ze spódniczką i szpilkami pozwoli zagrać historię, którą na co dzień pisze Rihanna i Miley Cyrus. Historia ta nosi nazwę swag, co oznacza łączenie sportowych rzeczy z kobiecymi dodatkami.