Torebki TWIN SET – małe dzieła sztuki

źródło: twinset.com

źródło: twinset.com

Zapomnijcie o torebkach popularnych dotąd marek! Teraz idzie nowe i ma na imię TWIN SET. Mimo, że marka sama w sobie do najnowszych nie należy, to dopiero teraz (trochę przy pomocy Domu Mody Klif) stała się znana i pożądana w Polsce. TWIN SET to marka włoska, która swoje kolekcje kieruje do nowoczesnych i pewnych siebie kobiet, które lubią luksus w wysmakowanych wydaniu i chcą dobrze wyglądać niezależnie od okazji.

Torebki TWIN SET to idealna propozycja dla niepoprawnych romantyczek. Poza modelami typowo klasycznymi, a więc minimalistycznymi i oszczędnymi w wyrazie, marka proponuje torby cudownie zdobione przeszyciami, haftami, falbankami i koronkami. Prawda, że brzmi cudownie? W rzeczywistości te wszystkie cuda prezentują się jeszcze lepiej!

Znakiem rozpoznawczym torebek TWIN SET są także nietuzinkowe aplikacje i wykończenia w postaci ćwieków, cekinów, odważnych nadruków i śmiałych połączeń skóry z innymi materiałami.

TWIN SET dużą wagę przywiązuje do detali. Dlatego też wybierając ich torebkę można mieć pewność, że jest ona dopracowana w najmniejszym szczególe. W torebkach włoskiej marki dominują perfekcyjnie wyprofilowane rączki, wykonane z dobrych jakościowo skór, a także rączki drewniane lub bambusowe. Torebki designem przypominające duże sakiewki posiadają typowe ściągane sznureczki, które prezentują się szalenie uroczo.

Projekty Simony Barbiery, dyrektor kreatywnej włoskiej marki, od lat zaskakują odważnymi połączeniami i całkiem nową interpretacją trendów mody. Od lat rozkochują w sobie klientki z całego świata. W końcu nadszedł czas na podbicie serc Polek.

W nowym salonie TWIN-SET, zlokalizowanym na parterze Domu Mody Klif w Warszawie, na wszystkie klientki czeka cudowna kolekcja torebek od tych bardzo małych, poprzez średnie, po modele XXL, w całej gamie kolorystycznej z modnymi pastelami na czele. Wiosna i lato pachnie włoskim stylem. Warto się skusić!

4834_01_MID 4834_02_MID

4835_01_MID 4835_02_MID

4794_01_MID 4794_02_MID

4797_01_MID 4797_02_MID

4836_01_MID 4836_02_MID

4859_01_MID 4859_02_MID