Tomsy – idealne buty na wiosnę i lato

espadryle toms

Tomsy to buty, które chce mieć każdy i to nie tylko dlatego, że są szalenie wygodne i bardzo stylowe. Przede wszystkim dlatego, że te buty to coś więcej niż modny dodatek. To obuwie, które pomaga i daje szczęście innym, zwłaszcza biednym dzieciom.

Buty ze wzruszającą historią w tle

Historia butów, które pomagają, rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to niejaki Blake Mycoskie odwiedzając Argentynę postanowił zaangażować się w pomoc kobiecie zbierającej używane obuwie dla biednych dzieci. Mycoskie zareagował od razu. Nie wahając się ani chwili, sprzedał swoją firmę, którą prowadził w USA, a pieniądze przeznaczył na pierwszą produkcję butów wzorowanych na argentyńskich espadrylach. I w taki właśnie sposób powstała marka Toms i pierwsze buty, po które dziś sięgają największe gwiazdy. Jak działa Toms? Każdy kto kupi espadryle sygnowane marką Toms tym samym funduje drugą parę butów dla dzieci z najbardziej potrzebujących rejonów świata. Mamy więc do czynienia ze zjawiskiem „buty za buty”. Prosta zasada, na jakiej opiera się działalność marki sprawia, że zyskała ona wielką popularność i nadal ma szansę rozwijać się, pomagając najbardziej potrzebującym.

modne i stylowe espadryle Toms

Buty dla każdego

Te kolorowe, płócienne espadryle to wygodne rozwiązanie na ciepłe dni wiosny i upalne dni lata. Pasują każdemu i do wszystkiego. Dostępne w wielu kolorach i wzorach płócienne espadryle sprawdzą się w czasie zwiedzania lub spacerów po nadmorskich kurortach. Będą także świetną propozycją na codzienne wyjścia. Dzięki temu, że buty te posiadają wygodną wkładkę z zamszu, podnoszą komfort chodzenia. Przewiewne materiały gwarantują cyrkulację powietrza, dzięki czemu stopa może swobodnie oddychać i się nie poci. Z czym nosić espadryle Toms? Ze wszystkim! Buty te jak mało które pasują do wszystkiego. Świetnie wyglądają z dżinsami i krótkimi szortami. Pasują do spodni lnianych, sukienek w stylu boho i spódnic. Doskonale odnajdują się w stylizacjach typowo miejskich, sportowych, a także boho i glamour. Te buty potrafią wiele, a nosząc je pomagamy innym. Czy można chcieć czegoś więcej?