Sztyblety – jak i z czym nosić modne buty

sztyblety zestawione z mini sukienką, długimi za kolano getrami, płaszczem i czapką typu bean

Kochamy sztyblety! Są stylowe, zawsze modne, szalenie wygodne i niesamowicie wszechstronne. Można je nosić zarówno na co dzień, jak i od święta. Buty te świetnie pasują do spodni i sukienek. Odpowiednio zestawione, będą zachwycać nawet z klasyczną małą czarną. Z czym nosić ponadczasowe sztyblety? Oto 3 modne odsłony…

Sztyblety w wydaniu casual

Sztyblety świetnie czują się w wydaniu casual. Doskonale grają z klasycznymi rurkami i oversizowym swetrem, a także militarną parką i pojemną shopper bag. Dobrym wyborem dla sztybletów będą także klasyczne boyfriendy i skórzana ramoneska. Zimą narzuć na to ciepłą puchówkę i gotowe!

Sztyblety w wydaniu klasycznym

Sztyblety ciekawe historie tworzą z sukienkami o prostym fasonie. Razem ze skórzaną torebką stanowią idealne rozwiązanie, kiedy nie wiemy co na siebie włożyć, a chcemy wyglądać prosto i z klasą. Dodatek srebrnej biżuterii i długiego płaszcza dopełni stylizację.

Sztyblety na rockowo

Sztyblety w rockowym wydaniu? A czemu nie! Jeśli zestawimy je z powycieranymi czarnymi jeansami, t-shirtem i skórzaną ramoneską lub kamizelką nabijaną ćwiekami, będą idealną propozycją na koncert ulubionej kapeli.