Świat się kończy – Victoria Beckham w butach na płaskim obcasie!

pinterest

pinterest

Chyba jeszcze nigdy żadna osoba nie zaskoczyła nas tak bardzo, jak uczyniła to w ostatnim czasie Victoria Beckham. Czym zaskoczyła nas projektantka, a jednocześnie żona jednego z najseksowniejszych piłkarzy świata? Tym, że PUBLICZNIE pokazała się w butach na płaskim obcasie.

Musicie przyznać, że do takiego widoku nie byliście przyzwyczajeni. Ja też nie byłam, dlatego moje zdziwienie w dniu, kiedy to zobaczyłam, sięgnęło zenitu. Victoria i płaskie buty? Przecież ta kobieta urodziła się w szpilkach! Co więcej, buty na niebotycznie wysokim obcasie towarzyszą jej bez względu na porę dnia i nocy, a także bez względu na porę roku. Śnieg, zaspy, czy ulewne deszcze nigdy nie były Victorii straszne. Na zakupach, lotniku, czy z dzieckiem na rękach… Victoria zawsze i wszędzie miała na sobie cudeńka od znanego projektanta. Im wyższa była ich szpilka, dym dumniej i pewniej siebie kroczyła. Długo więc przecierałam oczy ze zdziwienia. Zamarłam tak, jak zamarło pół świata.

pinterest

pinterest

Oczywiście takie wyjście nie było przypadkowe. W życiu projektantki nic nie dzieje się z przypadku. Jeżeli Ona zakłada takie buty, to jest to znak, że będą one niekwestionowanym i niezaprzeczalnym hitem nadchodzącego sezonu. Tej wiosny nawet największe zwolenniczki szpilek będą musiały przerzucić się na wygodne, najlepiej męskie cichobiegi. Stylowe oxfordki, których nie powstydziła się Victoria Beckham już teraz znikają ze sklepowych półek. W nowym sezonie będziemy nosić je zarówno do skórzanych ramonesek, jak i oversizowych płaszczy. Będziemy łączyć nie tylko z materiałowymi spodniami, ale także zwiewnymi sukienkami i eleganckimi ołówkowymi spódnicami.

Ja jestem bardzo na tak. Od zawsze po chichu wzdychałam do płaskiego obuwia… A wy dacie się skusić?