Stylowy telefon dla stylowej kobiety

źródło: sonymobile.com

źródło: sonymobile.com

W dzisiejszych czasach modna kobieta potrzebuje do szczęścia nie tylko modnych ubrań czy stylowych dodatków, ale także odpowiednich gadżetów. Nie trzeba chyba zastanawiać się zbyt długo, aby zauważyć, że najbardziej pożądanych gadżetem przez każdą z nas jest telefon. I to nie tylko dlatego, że godzinami rozmawiamy z przyjaciółkami, chłopakiem, narzeczonym. Co to, to nie 😉

Telefon sprawia, że możemy być zawsze na bieżąco z tym co dzieje się w świecie i z tym, co w trawie piszczy, zwłaszcza jeśli ta trawa ma logo Chanel lub Dior 😉 Lubimy ładne przedmioty, dlatego też chcemy, aby nasz telefon był jak najbardziej stylowy. Ten idealny powinien być taki jak my – elegancki, ale nie nudny, inteligentny, wytrzymały i kreatywny. Oczywiście ile kobiet, tyle gustów. Ja jednak postanowiłam podpytać tu i ówdzie, aby dowiedzieć się, jaki telefon jest obecnie najmodniejszy i najbardziej pożądany przez fashionistki.

Wybór padł na Sony Xperia S. Opinie na jego temat są bardzo pochlebne. Wśród zalet smartfonu z rodziny Sony najczęściej wymienia się wyrafinowane wzornictwo, inteligentne detale i solidną konstrukcję. I faktycznie, design Sony Xperia S jest zachwycający – minimalistyczny i nowoczesny, a do tego szalenie ekskluzywny. Ale to nie wszystko!

Aparat cyfrowy

źródło: sonymobile.com

źródło: sonymobile.com

Xperia S została wyposażona w 12-megapeksilowy aparat fotograficzny z technologią Exmor R™, który sprawia, że utrwalane wspomnienia mają jeszcze więcej blasku, a nasze zdjęcia są jeszcze bardziej perfekcyjne, niezależnie od pory dnia i nocy, a także warunków oświetleniowych.

Dzięki temu inteligentnemu smartfonowi, możemy robić zdjęcia w nieco ponad sekundę. Jedno naciśnięcie klawisza 12-megapikselowego aparatu, wybudza telefon i robi zdjęcie z szybkością błyskawicy, dzięki czemu już nigdy nie przegapimy odpowiedniego momentu.

Xperia S umożliwia też nagrywanie filmików w jakości Full HD. Dzięki temu każda z nas może poczuć się jak profesjonalny reżyser 🙂

Inteligentny wyświetlacz

Wśród opinii na temat Sony Xperia S bardzo często pojawiały się pozytywne wzmianki o wyświetlaczu. W Xperia S zastosowano bardzo wyrazisty wyświetlacz HD Reality Display o przekątnej 4,3 cala z technologią Mobile® BRAVIA Engine, który pozwala uchwycić najmniejsze nawet szczegóły i cieszyć się obrazem perfekcyjnym w każdym detalu.

Jeszcze więcej dobrej muzyki

źródło: sonymobile.com

źródło: sonymobile.com

Fanki dobrych dźwięków w końcu mają szansę słuchać muzyki w najlepszym wydaniu. Technologia xLOUD zapewnia najlepszą jakość dźwięku, dzięki czemu możemy za pomocą aplikacji „WALKMAN” słuchać utworów z porywającą wyrazistością. Z kolei dostępna w Sony Xperia S aplikacja Media Go™ pozwala przesyłać muzykę, audiobooki i podcasty między komputerem, a smartfonem.

Jeszcze inna sługa – Music Unlimited pozwala na odkrywanie milionów nowych wykonawców i utworów, udostępnianie ich i polecanie. A to wszystko dzięki bezproblemowej integracji z serwisem Facebook.

Wysoka jakość akcesoriów

Akcesoria Sony Xperia S zasługują na prawdziwy podziw, gdyż są naprawdę dobre. Sama ładowarka została wykonana z twardego plastiku, a kabel USB i przejściówka HDMI otoczone są grubą warstwą gumowego tworzywa. Na uwagę zasługuje też zestaw słuchawkowy wyposażony w pilota, dzięki któremu można szybko odbierać rozmowy bez konieczności wyciągania telefonu z torebki czy kieszeni, a także pauzować odtwarzać, włączać kolejny utwór, itp.