Stylowe torebki damskie od TWIN SET

torebka marki TWIN SET (źródło: twinset.com)

torebka marki TWIN SET (źródło: twinset.com)

Każda z nas lubi piękne i stylowe torebki. Każda z nas chętnie sięga po tego typu torebki, bo to dzięki nim zwykłe i proste z pozoru stylizacje zyskują pazura. Dobrze dobrana torebka potrafi zdziałać cuda. Wiem to ja. Wie każda szanująca się fashionistka.

Jeszcze do niedawna prawdziwym hitem były propozycje od znanych sieciówek. Dziś niechętnie do nich wracamy. Dlaczego? To proste, bo nie lubimy, gdy piąta z kolei kobieta mijana na ulicy ma dokładnie taką samą torebkę, co my. A niestety w przypadku toreb z sieciówek tak właśnie jest. Posiada je każda z nas.

Oto idzie nowe

Zapomnijcie więc o torebkach z popularnych sieciówek! Teraz idzie nowe i ma na imię TWIN SET (tutaj). Mimo, że marka sama w sobie do najnowszych nie należy, to dopiero teraz stała się bardziej znana w Polsce. TWIN SET to marka włoska, która swoje kolekcje kieruje do nowoczesnych i pewnych siebie kobiet lubiących luksus w wysmakowanych wydaniu i chcących dobrze wyglądać niezależnie od okazji.

Torebki damskie od TWIN SET

Torebki damskie TWIN SET to idealna propozycja dla niepoprawnych romantyczek. Poza modelami typowo klasycznymi, a więc minimalistycznymi i oszczędnymi w wyrazie, marka proponuje torby cudownie zdobione przeszyciami, haftami, falbankami i koronkami. Prawda, że brzmi cudownie? W rzeczywistości te wszystkie cuda prezentują się naprawdę wybornie.

To właśnie te wszystkie zdobienia w postaci ćwieków, cekinów, odważnych nadruków i śmiałych połączeń skóry z innymi materiałami są znakiem rozpoznawczym marki i czymś, co nam pozwala wyróżnić się z tłumu.

Projekty Simony Barbiery – dyrektor kreatywnej marki TWIN SET od lat zaskakują odważnymi połączeniami i całkiem nową interpretacją trendów mody. Od lat rozkochują w sobie klientki z całego świata. W końcu nadszedł czas na podbicie serc Polek.

Gdzie można kupić torebki TWIN SET

Marka TWIN SET nie jest dostępna w każdym centrum handlowym, co czyni ją jeszcze bardziej ekskluzywną i pożądaną. Gdzie zatem można ją znaleźć? Na przykład w Domu Mody Klif, który słynie z oferowania eleganckich, prestiżowych i luksusowych marek. Jeśli chcecie, aby zima lub wiosna pachniały włoskim szykiem – zamiast torebki z sieciówki, sięgnijcie po TWIN SET!

5820_01_MID

5822_01_MID

5838_01_MID

5821_01_MID

5836_01_MID