Sposób na białe spodnie

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Białe spodnie to idealna propozycja na wakacje. Są świetną alternatywą dla dżinsów w nieco ciężkich odcieniach grantu i spodni w kolorze czerni. Idealnie pasują na każdą okazję i świetnie dopełniają letni look. Można je łączyć z czym tylko nam się podoba i w każdym wydaniu prezentują się perfekcyjnie. Jeśli do tej pory miałyście obawy co do białych spodni – szybko się ich pozbądźcie, bo białe spodnie to najgorętszy trend tego lata.

Białe spodnie są szalenie stylowe, ale mogą być też trudne do okiełznania. Łatwo z nimi przesadzić i narazić się tandetę. Wystarczy małe potknięcie i sprawią, że będziemy wyglądać kiczowato. Z czym zatem je nosić, aby nie zaliczyć wpadki? Specjalnie dla was przygotowałam kilka propozycji. Nosząc białe spodnie na jeden z poniższych sposobów nie tylko nie zaliczycie wpadki, ale będziecie wyglądać stylowo w każdej sytuacji.

Po pierwsze – biały total look

Najlepsze efekty stylizacyjne otrzymacie łącząc białe spodnie z białą górą. Biały total look to rozwiązanie, które uznawane jest za szalenie stylowe i które święci triumfy od wielu już lat. Jednokolorowe połączenia od dawna już uznawane są za kwintesencję minimalizmu, a jak wiadomo minimalizm najbardziej kojarzy się z dobrym stylem i elegancją. Biały total look nie tylko doda waszej sylwetce lekkości, ale także pięknie podkreśli letnią opaleniznę. Nie bójcie się bawić modą. Białe spodnie łączcie z białymi koszulami, swetrami i t-shirtami. Do białych spodni dobierajcie białe sandałki, trampki lub baleriny. Biały total look naprawdę wygląda szykownie!

źródło: pinterest

źródło: pinterest

 

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Po drugie – biel i czerń

Biel i czerń to klasyka gatunku, która sprawdza się zawsze i wszędzie. Ostry kontrast kombinacji bieli i czerni zawsze będzie na czasie. Tego typu rozwiązania może i nie są szczytem oryginalności, ale na pewno są bezpieczne. Łącząc białe spodnie z czarną górą możecie być pewne, że nie zaliczycie modowej wpadki.

źródło: pinterest

źródło: pinterest

 

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Po trzecie – biel i dżins

Dżins to ten rodzaj materiału, który nigdy nie wychodzi z mody i w każdym wydaniu prezentuje się stylowo. Kochamy go za praktyczność, wygodę oraz miliony możliwości stylizacyjnych. Z białymi spodniami wygląda świeżo i dziewczęco. Dżinsowa kurtka, koszula czy kamizelka to świetne towarzystwo dla białych spodni. W takich zestawach bez żadnych obaw możecie pokazać się na nadmorskim deptaku, pikniki i imprezie.

źródło: pinterest

źródło: pinterest

 

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Po czwarte – biel i marynarskie pasy

Styl ma­ry­nar­ski święci trium­fy już od dłuż­sze­go czasu. To jeden z naj­star­szych kla­sy­ków we współ­cze­snej mo­dzie i jeden z najgorętszych trendów niezależnie od sezonu. Świetnie sprawdza się na nadmorskim deptaku oraz w miejskiej dżungli. Jest stylowy i nowoczesny i zawsze wygląda dobrze. Jeśli i wam podoba się styl marynarski, do białych spodni dobierzcie bluzkę, koszulę lub t-shirt w biało-granatowe paski.

źródło: pinterest

źródło: pinterest

 

źródło: pinterest

źródło: pinterest