Shopper bag – idealna na jesień!

modne torebki damskie

Shopper bag to torebka, którą my kobiety pokochałyśmy od pierwszego wejrzenia. Gdy tylko się pojawiła, nie chciałyśmy już żadnej innej. Bo żadna inna nie spełniała naszych oczekiwań i potrzeb, jak shopper bag. Dlaczego? Głównie przez swoją pojemność. Shopper jest bardzo pakowna. Nawet jeśli nie wygląda, to jednak jest w stanie pomieścić wszystkie niezbędne nam gadżety. Poza tym, shopper jest szalenie uniwersalna. Można zabrać ją do pracy, a później na spotkanie z przyjaciółką, zakupy lub kawę ze znajomymi. Shopper bag świetnie sprawdzi się też w podróży jako alternatywa dla tradycyjnego bagażu podręcznego.

O ile latem chętnie sięgamy po niewielkie torebki, o tyle jesienią pozostajemy wierne większym modelom. Zdecydowanie większym. Pakowna shopper bag zmieści nie tylko niezbędny do pracy laptop i zdrowy lunch zapakowany w modne pudełko, ale także rękawiczki i szal. Bez problemu wrzucimy do niej termos z ciepłą kawą lub aromatyczną herbatą.

torebka shopper bag w kolorze ciepłego brązu (źródło: zara.com)

 

granatowa torebka typu shopper bag (źródło: zara.com)

W sklepach znajdziemy mnóstwo modeli popularnych shopper. W zależności od indywidualnych preferencji, możemy zdecydować się na model wykonany ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Tak naprawdę jeden i drugi prezentuje się stylowo i elegancko. W tym sezonie stawiamy głównie na torby czarne, brązowe i granatowe. Jednak co klasyka, to klasyka. Przy zakupie nowej torebki warto zwrócić uwagę na szerokość rączek. Zbyt cienkie i słabo przymocowane mogę bardzo szybko się urwać.

dwustronna torba typu shopper bag (źródło: zara.com)