Postaw na kamizelkę z dżinsu

Dżins to mocny trend tegorocznej wiosny. Będziemy nosić go w każdym wydaniu i o każdej porze – na co dzień i od święta. Modne będą dżinsowe spódnice i kurtki. Szalenie modne będą dżinsowe kamizelki, które raz na jakiś czas sukcesywnie wracają do naszych łask. Trzeba przyznać, że kamizelki z denimu to całkiem fajny wynalazek. Dzięki temu, że są uniwersalne i wszechstronne, możemy nosić je do wszystkiego i na każdą okazję.

Wiosną 2016 prawdziwym hitem będą kamizelki w wydaniu oversize. Oczywiście, jeśli nie najlepiej czujecie się w tym kroju, będziecie mogły śmiało sięgnąć po modele klasyczne. Modne wciąż pozostają kamizelki poprzecierane. Nowością w tym roku są kamizelki podziurawione, wyglądające tak, jakby wiele już przeszły. I o to właśnie chodzi!

Z czym w tym sezonie łączymy denimowe kamizelki? Na pewno z białą koszulą, która podobnie jak kamizelki, będzie silnym trendem wiosny 2016. Na pewno ze zwiewnymi sukienkami, zwłaszcza tymi w stylu boho, maksi spódnicami i ultra krótkimi szortami. Nosimy do klasycznych rurek i spodni typu boyfriend. Zestawiamy ze skórzanymi spodniami, tym samym uzyskując genialny look na jedną z letnich imprez. Kamizelki z denimu możemy śmiało zestawiać z innymi denimowymi rzeczami, tworząc tym samym jeansowy total look, który jest prawdziwym hitem sezonu.

Gwiazdy już z początkiem wiosny sięgnęły po kamizelki z denimu i noszą je przy każdej nadarzającej się okazji. Do kamizelkowych fanek należą: Alessandra Amrosio, Miley Cyrus, Vanessa Hudgens, Selena Gomez oraz Jessica Alba. W chłodniejsze dni kamizelkę możecie zestawić z ulubionym swetrem. W dni cieplejsze, łączcie ją z koszulami i t-shirtami.