Polska blogerka doceniona przez Vanity Fair

Claudia Adaszewska (źródło: splendorbyclaudia.blogspot.com

Claudia Adaszewska (źródło: splendorbyclaudia.blogspot.com

Claudia Adaszewska to polska blogerka, której nazwisko warto zapamiętać. I to nie tylko dlatego że w tym roku została doceniona przez prestiżowy magazyn Vanity Fair i uznana za jedną z najbardziej stylowych ludzi świata 2014, ale także dlatego, że drzemie w niej niesamowity potencjał. Jeśli do tej pory na liście odwiedzanych przez was blogów nie było bloga Claudii, jak najszybciej nadróbcie zaległości. Splendor by Claudia to od kilku dni najbardziej pożądany adres w sieci 🙂 

Na listę najlepiej ubranych ludzi, sporządzaną przez Vanity Fair czekają z niecierpliwością fashionistki z całego świata. Ranking ogłaszany jest raz do roku i nie da się ukryć, że stanowi niesamowity zaszczyt dla osób, które się w nim znajdą. W sezonie 2014 obok takich nazwisk, jak Lupita Nyong’o, Cate Blanchett, Emma Watson, Karlie Kloss czy Amy Astley (redaktor naczelna Teen Vouge) pojawiło się również mało znane w świecie mody polskie nazwisko Adaszewska. Może i wcześniej nikt nie wiedział, kim jest ta eteryczna, piękna blondynka. Dziś zna ją cały świat. Trzeba przyznać, że jest to ogromny sukces, który zasługuje na szczególną uwagę. Jak do tej pory Claudia jest pierwszą polską blogerką, która została doceniona przez tak zaszczytny magazyn i włączona do wąskiego kręgu najlepiej ubranych 2014.

Splendor By Claudia

Splendor By Claudia

 

Splendor By Claudia

Splendor By Claudia

 

Splendor By Claudia

Splendor By Claudia

Jak to się stało, że amerykański magazyn o modzie dostrzegł naszą dziewczynę? Claudia kilka miesięcy temu otworzyła na portalu internetowym Vanity Fair swoje konto i systematycznie umieszczała na nim swoje zdjęcia ze stylizacjami. W ciągu 4 tygodni aż 10 stylizacji Claudii zostało uznanych za najlepszy look tygodnia! Później sukcesy przyszły już same. Claudia otrzymała od portalu nominację na najlepszy look miesiąca i… wygrała! Docenioną stylizacją okazała się ta z czerwca 🙂 Dużym sukcesem był też artykuł o Claudii i to na głównej stronie Vanity Fair.

Adaszewska jest świeżynką w blogosferze. Pochodzi z Warszawy, gdzie studiuje projektowanie ubioru w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru. W przyszłości chciałaby zostać projektantką i nie ukrywa, że ma nadzieję, że zaszczytne wyróżnienie przez Vanity Fair otworzy jej drzwi do międzynarodowej kariery. Swojego bloga prowadzi dopiero od roku. Wszystkie zdjęcia robi jej siostra Paulina. Preferowanym przez Claudię stylem jest London Look, ale bardziej ten w wersji vintage, aniżeli współczesnej.

A wam jak się podoba styl młodej blogerki?

Splendor By Claudia

Splendor By Claudia

 

Splendor By Claudia

Splendor By Claudia

 

Splendor By Claudia

Splendor By Claudia