Plecaki wciąż modne!

modne torebki damskie

W sezonie letnim plecaki święciły triumfy! Pokochałyśmy je tak bardzo, że nawet przy okazji bardziej oficjalnych wyjść nie potrafiłyśmy z nich zrezygnować. Wydawało się, że jesienią na dobre znikną z pola widzenia. Nic bardziej mylnego! Plecaki nie tylko nie zniknęły jesienią, ale obowiązują zimą! Stanowią niezłą konkurencję dla klasycznych miejskich kuferków, które niektórym z nas zdążyły się już znudzić.

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Kto by pomyślał, że dawny szkolny atrybut na tyle podbije nasze serca, że nie będziemy chciały wypuścić go z rąk. A jednak 🙂 Dla wielu z nas plecak jest genialnym rozwiązaniem ułatwiającym codzienne życie. W końcu nie każda z nas lubi mieć ręce wydłużone po same kostki od torebkowego ciężaru 😉 Plecaki nie tylko zapewniają nam wygodę i to na najwyższym poziomie. Pozwalają nam również na większą swobodę i niezależność. Z plecakiem na plecach możemy o wiele więcej, niż z torbą w dłoni, choć nie wiem jak stylowa by ona była.

Co by nie mówić na temat plecaków, jedno jest pewne. Na dobre zagościły w modowym światku. Bo jeśli sam Karl Lagerfeld proponuje nam plecaki to znak, że są one szalenie modne. Plecaki (w rozmaitym wydaniu) znajdziemy nawet teraz (w sezonie zimowym) w licznych sieciówkach. Oczywiście największe pożądanie stanowią propozycje od Chanel, ale kogo byłoby stać na „oblane farbą plecaki, które kosztują krocie. Te ze zwykłych – niezwykłych sieciówek, jak ZARA czy H&M prezentują się również stylowo i genialnie dopełniają każdą stylizację zarówno codzienną, jak i wieczorową. Bo musicie wiedzieć, że teraz na wieczorowe przyjęcia zamiast małego puzderka nosimy plecak. Może jest to rozwiązanie nieco kontrowersyjne, ale na pewno szalenie oryginalne. W końcu nikt nigdy nie udowodnił, że „mała czarna” nie lubi się z plecakiem 🙂

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Dlaczego warto zakupić plecak? Argumentami przemawiającymi za są: pojemność i wspomniana wcześniej wygoda. Bogactwo wzorów i kolorów poszczególnych modeli też daje szerokie pole do popisu. Zimą warto wybierać plecaki wykonane albo z nieprzemakalnego materiału albo ze skóry. Te ostatnie dostępne są w wydaniu klasycznym i nieco bardziej urozmaiconym. Na pewno fajnie prezentują się skórzane plecaki pikowane i zdobione frędzlami. Fankom stylu rockowego polecam skupić się na plecakach wysadzanych ćwiekami i zdobionych łańcuchami. Istne perełki!

Zanim nadejdzie wiosna i sięgniemy po plecaki w słodkich odcieniach pasteli, możemy skusić się na modele utrzymane w bardziej stonowanych barwach, jak czernie, bordo brązy.