Odśwież szafę na wiosnę – idź na zakupy ze stylistką!

źródło: klif.pl

źródło: klif.pl

Wiosna w pełni. Już teraz jest pięknie, a będzie jeszcze lepiej. Może więc najwyższy czas przyjrzeć się z bliska własnej garderobie i zrobić w niej mały remanent? Może początek wiosny to dobry moment na odnalezienie własnego stylu lub wręcz przeciwnie – jego zmianę? Wierzcie mi na słowo, że zmiany w szafie, stylu czy wizerunku zawsze poprawiają nastrój 🙂 Na nowy sezon jak znalazł.

Co powiesz na zakupy ze stylistką? Kręcisz nosem i myślisz sobie, co ona bredzi? Jeszcze do niedawna też tak myślałam, aż w końcu odkryłam, że porady stylistki, a także zakupy ze stylistką nie są już fanaberią bogaczy i gwiazd. Usługa ta jest obecnie dostępna dla każdego chętnego i chętnej. Jeśli mieszkasz w Gdyni – obowiązkowo wybierz się do Domu Mody Klif (kliknij). To właśnie on oferuje zakupy ze stylistką. Zabawa jest przednia. Poza tym podczas takich zakupów, można dowiedzieć się naprawdę wiele o sobie, swoim stylu i o tym, jakie ciuchy są dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Na czym polegają zakupy ze stylistką?

Jeśli zdecydujesz się na zakupy ze stylistką w Gdyni spodziewaj się wnikliwej rozmowy. Stylistka musi dokładnie poznać Twoją osobowość, preferencje i tym podobne rzeczy. Następnie, po odbytej rozmowie, zrobi z Tobą małą rundę po sklepach, w których doradzi Ci, co kupić. I co ważne, pomoże kupić te rzeczy, na które faktycznie możesz sobie pozwolić. Nic poza stan! Dzięki takim zakupom, nie tylko dowiesz się w jakie rzeczy warto zainwestować w tym sezonie, ale także co i jak ze sobą łączyć, aby za niewielkie pieniądze wyglądać naprawdę dobrze. Poza tym, takie profesjonalne porady stylistki z Gdyni (z wspomnianego wcześniej Domu Mody Klif) pozwolą Ci poznać ubrania, w których naprawdę dobrze wyglądasz, czyli takie, które idealnie pasują do Twojej figury. Dowiesz się, jakie kroje działają na Twoją figurę korzystnie, a które wręcz odwrotnie. Dzięki temu zaczniesz świetnie manewrować proporcjami swojej sylwetki. Idealnie? Dokładnie!

Dlaczego warto posłuchać stylistki?

Nie wiem jak Ty, ale ja bardzo często czuję się zagubiona w tych wszystkich trendach. Bardzo często zdarza mi się kupować rzeczy, których później nie noszę, bo nie wiem z czym je połączyć. Nie zawsze jestem też pewna, czy dany kolor pasuje do mojego typu urody, itp. Jeśli i Ty miewasz takie dylematy, powinnaś posłuchać porad stylistki. Pamiętaj, że stylistka to osoba, która na modzie zna się jak mało kto. Ona doskonale wie, co z czym, jak i kiedy łączyć, aby pasowało do okazji. Wie, jak podkreślić atuty i jak zamaskować ewentualne niedoskonałości. Wie też, jak świetnie wyglądać nie wydając na ciuchy zbyt dużo gotówki.

Zakupy ze stylistką w Gdyni (w gdyńskim Klifie) mają wiele zalet. Stylistka pomoże Ci odkryć, co najlepiej podkreśla Twoją urodę, doradzi konkretne kolory i fasony, zaproponuje zestawy, na których możesz później wzorować się samodzielnie, a ponadto dowiesz się, do jakich sklepów zaglądać, by znaleźć ubrania, które najlepiej wpisują się w Twój indywidualny styl. Czy można chcieć czegoś więcej? 🙂