Niezobowiązująca elegancja w wydaniu Mirandy Kerr

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Miranda Kerr to ikona mody. Znana jest z doskonałego gustu i idealnego wyczucia trendów. W sposób perfekcyjny łączy rzeczy z sieciówki z tymi od projektantów. Dzięki temu jej stylizacje za każdym razem wyglądają bezbłędnie i… nie odstraszają zbyt wygórowaną ceną. Panna Kerr wie, że w stylizacji wystarczy jedna droższa rzecz, aby całość wyglądała zachwycająco. Nic więc dziwnego, że piękny (były już) aniołek VS znalazł setki, a nawet tysiące naśladowczyń na całym świecie.

Sekretem doskonałego looku Mirandy jest jego prostota. Modelka nie ma w zwyczaju przesadzać ze stylizacjami. Można śmiało powiedzieć, że ta australijska piękność jest najlepszym przykładem na to, że „mniej znaczy więcej”.

O ile na czerwonym dywanie modelka błyszczy w dosłownym tego słowa znaczeniu, to na co dzień, stawia na minimalizm. Dla codziennego looku Mirandy charakterystyczne są proste jeansy, zwiewna koszula, duża torba i baleriny. Te ostatnie stanowią często kropkę nad „i” całego looku. Zazwyczaj to one (poza torbą) są tym droższym elementem garderoby.

Ostatnio modelka widziana była w prostej, aczkolwiek efektownej stylizacji. Zestawiając jasne jeansy z delikatną koszulą i czarnymi balerinami na płaskiej podeszwie, znów trafiła w samo sedno. Stylizacja jest niezobowiązująca, a jednocześnie wszechstronna. W takim stroju możemy wybrać się na oficjalne spotkanie biznesowe, jak również popołudniowe spotkanie ze znajomymi. Tak ubrane możemy pokazać się w pracy, szkole, na casualowym przyjęciu i randce. Prosta fryzura w postaci końskiego ogona i duże czarne okulary dodają całości dziewczęcości i świeżości.

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Wy również możecie wyglądać jak Miranda. Aby stworzyć taki look, wcale nie trzeba jakoś szczególnie się nagimnastykować. Wystarczą proste jeansy (inwestycja na lata!), czarna prosta koszula, stylowe baleriny, torba w stylu city, czarne okulary przeciwsłoneczne i gotowe!

O ile jeansy i koszula mogą pochodzić z sieciówki (to samo tyczy się okularów i torby), baleriny powinny być bardziej wyszukane. Osobiście mogę polecić wam sklep APIA ( http://gdynia.klif.pl/?post_type=shop&p=3341 ), w którym znajdziecie najprawdopodobniej najpiękniejsze baleriny zarówno w wydaniu klasycznym, jak i bardzo nowoczesnym.

baleriny APIA

baleriny APIA

 

jeansowe rurki (źródło: zara.com)

jeansowe rurki (źródło: zara.com)

 

czarna koszula (źródło: zara.com)

czarna koszula (źródło: zara.com)

 

okulary przeciwsłoneczne (źródło: zalando.pl)

okulary przeciwsłoneczne (źródło: zalando.pl)

 

torba typu city (źródło: zara.com)

torba typu city (źródło: zara.com)