Nerka zamiast tradycyjnej torebki – hit czy kit?

źródło: mybaze.com

saszetka Złota źródło: mybaze.com

Saszetka, nazywana również (ze względu na swój kształt) nerką to nieodłączny element każdego turysty. Każdy kto kiedykolwiek wyjeżdżał w góry czy nad morze, zabierał ze sobą nieśmiertelną saszetkę. Powodów zazwyczaj było wiele… bo wygodna, bo nie ogranicza ruchów, bo funkcjonalna, bo bezpieczna. I to właśnie o to bezpieczeństwo chodziło najczęściej. Zapakowane do saszetki dokumenty i pieniądze były zawsze w zasięgu naszego wzroku.

Dziś saszetka nie jest już tylko i wyłącznie niezbędnym elementem każdego turysty. Coraz śmielej zastępuje tradycyjne torebki, stając się nieodłącznym elementem wizerunku każdej szanującej się fashionistki. Obecnie po nerki sięgają największe gwiazdy, które uchodzą za ikony dobrego stylu. Wśród wiernych fanek można znaleźć Fergie, Rihanne, Miley Cyrus i Sarah Jessice Parker. Największe domy mody (na czele z Chanel i Michaelem Korsem) posiadają saszetki w swoich kolekcjach. Czyżby właśnie nastąpił wielki come back niewielkiej torebki noszonej w talii? Zdecydowanie tak!!!

Z czym to nosić?

Saszetka może się Wam podobać lub nie. Jedno jest pewne – obecny sezon stoi pod jej znakiem. Jeśli chcecie być modne, powinniście się do niej przekonać. Jeśli nie – nadal sięgajcie po klasyczne torby na ramię.

Mała i w niczym nie przeszkadzająca torebka świetnie sprawdzi się w różnych stylizacjach. Można ją nosić dosłownie, a więc na sportowo. Można nosić w wydaniu rockowym i glamour. Tak naprawdę wszystko zależy od Waszej fantazji i własnego „widzi mi się”.

Saszetkę lub jak kto woli – nerkę możecie śmiało zakładać zarówno do spodni, jak i sukienek. Możecie łączyć ją z ukochanymi dżinsami, ultra krótkimi szortami, zwiewnymi krótkimi sukienkami i maxi spódnicami. Możecie nosić do rockowych skórzanych spodni oraz eleganckich spodni cygaretek. Wbrew pozorom „mała czarna” i szpilki to także odpowiednie towarzystwo dla saszetki. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model nerki i gotowe. Co by nie mówić, saszetka zawsze będzie wyglądać dobrze – bez względu na to, z czym ją połączycie.

Hit czy kit?

Nawet jeśli znajdą się osoby, które będą uważać saszetkę za szczyt bezguścia, bo przecież nigdy nie dogodzi się wszystkim, to i tak więcej będzie osób, które uznają nerkę za hit. I niech tak zostanie. Jeśli najwięksi świata mody ogłosili saszetkę za najbardziej stylowy dodatek sezonu, to pewnie mają rację.

Ps. Gdzie szukać fajnych saszetek? Osoby, które nie lubią posiadać rzeczy takich samych, jak reszta ulicy, powinny zajrzeć na portal modowy MYBAZE. Dostępne są tam saszetki w rozmaitym wydaniu – do wyboru, do koloru. Poniżej możecie zobaczyć kilka największych „perełek”

źródło: mybaze.com

saszetka Latte źródło: mybaze.com

 

saszetka moro (źródło: mybaze.com)

saszetka Moro (źródło: mybaze.com)

 

źródło: mybaze.com

saszetka Monaźródło: mybaze.com

 

źródło: mybaze.com

saszetka #fajnie źródło: mybaze.com

 

źródło: mybaze.com

szaszerka Czarna źródło: mybaze.com

 

saszetka w polne kwiaty (źródło: mybaze.com)

saszetka Polne kwiaty (źródło: mybaze.com)

 

źródło: mybaze.com

saszetka zamszowa źródło: mybaze.com